Инициативы Кравчука опасны, это начало прямых переговоров

89

Ничего общего с конкретным планом заявление Кравчука не имеет. Это исключительно набор каких-то политических лозунгов, тезисов – ничего больше.

Начиная с первого пункта, о выведении регулярных российских формирований: там сказано иностранных формирований и незаконных вооружённых формирований – уже по первому пункту будет возникать масса вопросов, ответов на которые в этом якобы плане не имеется, – заявил в комментарии «Радио Свобода» Георгий Тука.

Дальше там идёт использование миссии ОБСЕ для контроля над государственной границей, при этом звучит дивная цифра в размере 1500 человек на расстоянии более чем 400 км. Это 5 человек на километр – о каком контроле госграницы может идти речь? Поэтому, с моей точки зрения, ничего общего это с планом не имеет.

Я бы хотел ошибаться, что это очередной шаг фактически к незыблемой позиции России с 2014 года. Они пытаются навязать Украине мысль о необходимости так называемых прямых переговоров Киева с Донецком и Луганском.

Примерно 11-12 дней тому назад представители, как сам Ермак их обозначил, ОРДЛО передали в онлайн-режиме Кравчуку так называемую дорожную карту, которую они предложили украинской стороне. При этом предложение было сделано в ультимативной форме. Они дали украинской стороне 10 дней срока на рассмотрение этого вопроса. И вместо того, чтобы достойно отреагировать на подобные действия, исходя из комментария, который впервые прозвучал от Арестовича, Кравчук дал указание членам украинской делегации предоставить свои предложения в качестве ответа на эту дорожную карту. С моей точки зрения, это очень опасный шаг, это фактически начало тех самых прямых переговоров, о которых говорит Россия с 2014 года.

P.S. Кравчук — реальна гнида

Кравчук *обнувся до самого краю.
От, що не вистачало комуністу, який нормально запакувався на зорі незалежності?
У новому інтерв’ю старець особливого призначення пропонує….спочатку вибори в ОРДЛО, а потім амністію.
Це як? Спочатку наобирати б@@дєй з російськими паспортами, надати їм повноваження місцевої влади, а потім типу кліпати у безсиллі очима?
Ось, що він каже:
«Коли буде створена місцева влада після виборів на непідконтрольній території, буде і прийнятий українським парламентом закон про амністію. Амністія до виборів нереальна».
Можна, відправити Кравчука доживати десь в Сніжне чи Лутугино? Щоб так би мовити, відчув своєю дупою всі переваги життя в ОРДЛО.
Паралельно бачу, як почали через різних ноунеймів вкидати заготовки про те, що типу децентралізація це те саме, що «вільна економічна зона на Донбасі до 2050».
Так он — це повний хрест на ідеї децентралізації. Бо за цією ідеєю громада контролює на місцях, куди ідуть її кошти. А от ВЕЗ в ОРДЛО — це чистий конвертаційний центр для проросійських сил і окремих олігархів, щоби так контролювати всі грошові потоки, які різатимуть за рахунок інших регіонів. І вливатимуть у бездонну діру Донбасу. Щоби нічого не платити до бюджету, а тільки вимагати із нього більше. Інтерес проросійських сил дуже чітко зрозумілий — без цього бабла і людського ресурсу їм ніколи не проламати електоральне
гетто в 13%, яке дуже чітко зафіксували вибори 2020.
Ні першого, ні другого робити категорично не можна. Тим паче днями Кремль дуже чітко сказав, що російські паспорти ОРДЛО видавали і будуть видавати, бо там «етнічєскіє рускіє». Тобто — нам пропонують повірити у байку про економічний розквіт і «Донбас кормит страну». Коли там уже будуть чисто російські розклади. І піддатися на них — означає поставити хрест на всій іншій Україні.
Кравчук — реальна гнида.
Давайте порахуємо.
1. Розпуск парламенту.
2. Таємні зустрічі в Омані.
3. «Розведення», а фактично здача територій.
4. Участь у брифінгу по справі Шеремета, з призначенням винних.
5. Пряма вказівка прокурору розпочати справу по «плівкам Деркача».
6. Влаштування опитування-референдуму в день виборів.
7. Спроба взяти під контроль КСУ.
Кожен з цих пунктів серйозне перевищення повноважень, а всі разом — узурпація.
На посаді президента непомітно опинився злочинець.
Поделиться:
Загрузка...