ІЛЛЯ КИВА СТАВ КАНДИДАТОМ НАУК – КОМІСІЯ ПРОГОЛОСУВАЛА ОДНОСТАЙНО

136

В Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості відбувся успішний захист дисертації скандально відомого народного депутата від «Опозиційної платформи – За життя» Іллі Киви. Відтепер він – кандидат наук із державного управління.

Як передає кореспондентка «5 каналу» Ганна Рибалка, комісія проголосувала одностайно.

Сам нардеп присутніх журналістів назвав «фанатами Стерненка» та «представниками ЛГБТ-спільноти».

На захист дисертації Киви ранком охорона не пустила частину журналістів. Співробітниця Інституту заявляла, що потрапити до аудиторії можна лише за акредитацією, яку проводила прес-служба партії ОПЗЖ.

Нагадаємо, 2013 року Іллю Киву засудили за хабарництво, та 2014 року суд зняв судимість, що дозволило йому працювати в Нацполіції. У 2019 році ЗМІ повідомили, що Киву не ув’язнили лише через довідку із психіатричної лікарні, де він нібито лікувався від черепно-мозкової травми.

P.S. Отже, Ківа став кандидатом наук.
13 — за, 0 — проти.
На питання відповісти не зміг.
Я писав і повторюю, що дивуватися тут немає чому: якщо Зеленський освятив призначення плагіатора Шкарлєта, що підтверджено НАЗЯВО, на посаду Міністра освіти і науки, то все решта — геть пусте.
Навіть якщо завтра якомусь віслюку (реальній тварині) видадуть диплом кандидата — я теж не здивуюсь.
Також нагадую, що корумповані спецради, де можна було захистити лайнодисертації, існували і раніше.
Бо корупція в освіті і науці нічим не відрізняється від решти країни — в медицині, Армії, прокуратурі, Верховній раді тощо.
Просто є сфери в науці, де корупція ще не втратила береги (умовна фізика-хімія-біологія), і ті, де бути чесним — практично неможливо.
Про це кричать ці «нудні» Дисергейти та активісти на акціях протесту, коли розповідають про плагіат і фальсифікації в дисертаціях високопосадовців, дикі наукові роботи, ще більш дикі захисти, але більшості пересічних громадян — те фіолетово.
Так от, останньою барикадою на шляху імітаторів науки була Атестаційна колегія МОН, котра могла не погодити присудження ступеня кандидата чи доктора наук.
Ця атестаційна колегія, особливо за міністерки Новосад, прекрасно виконувала свою роль — відкидала сумнівні наукові роботи та закривала сумнівні спецради із захисту дисертацій.
Коли ж прийшов Шкарлєт — звідти «попросили» притомних людей, тому сподіватися на те, що Ківу не затвердять — не варто.
Все.освячено.Зеленським.особисто.
Ба більше, все «освятив» цілий правоохоронний комітет Верховної ради України (https://www.chesno.org/post/4650/) — дисертацію впроваджено.
Утрітєсь, не скігліть.
Щодо всієї цієї нОуки в Інституті підготовки кадрів держслужби зайнятості та решті подібних структур.
(Бо, зверніть увагу, наука, роблена Ківою, зроблена не в одній з 6-ти національних академій, і не в університеті, а в службі зайнятості.
Так само наука є в мінсоцполітики, мінфіні і т.д. і утримується це все на кошти платників податків).
Вже пару років тому Науковий комітет Нацради з питань розвитку науки і технологій видав рекомендації з реформування усього в країні, що займається наукою чи стверджує, що нею займається.
Я знаю, що реформуванням зайнялася Нацакадемія наук, кілька галузевих академій, є зрушення по окремим університетам, реформі сприяє поява в тому числі Національного фонду досліджень.
Але, все що стосується оцих «приміністерських» наук та цілої сфери «юридичної» науки та наук з «держуправління» — то питання.
А так, штош.
Віднині в очах держави вчений-фізик, на якого посилаються Нобелівські лауреати, вчений-оборонець, що розробляє нові сплави для броні, вчений-ядерник, що подовжує ресурс атомних енергоблоків, щоб ми не залежали від росії, вчений, що працює з колегами на Великому адронному колайдері, вчений-фізіолог, що вивчає механізми болю… всі вони прирівняні до власника жомової ями Ківи, який встигає окрім нардепутатства робити «науку».
Це закономірний наслідок обирання до влади тих, хто системно нищить науку і освіту та перетворює їх на годівницю для обраних та МАФи по видачі дипломів науковців.
В 2014-му громадяни з подивом дізналися, що через свою неуважність прогидили одну з найпотужніших Армій в світі, за що потім було сплачено величезну ціну кров’ю, а тепер всі з подивом дізнаються, що Ківа може бути науковцем і отримувати доплати за свій науковий ступінь з бюджету.
Але переможемо.
Однак не раніше ніж Зеленський піде зі свого поста, бо вже ясно, що при ньому в освіті і науці системно ставатиме тільки гірше.
Майте гарний день.
.
За кадром хтось придушено сміється. Насправді смішного мало. Це трагедія. За те, щоб надати Ківі наукову ступень кандидата наук проголосувало 13 членів комісії. Проти — жодного. Це при тому, що голосування традиційно таємне.
Професор ставить запитання стосовно дисертації новоспеченого «науковця»: «Який зміст Ви вкладаєте у це поняття «демократичний євроінтегрований державний управлінський апарат?»
На що «науковець», не змигнувши оком відповів: «Дякую за запитання, зрозумів його повністю і хочу сказати, що відповідь ми надамо у наступній нашій науковій роботі».
І професор, подякувавши, проголосував за те, щоб Ківа став кандидатом. Дам посилання на відео, аби ви, друзі, знали цього суб`єкта в обличчя. Не Ківу маю на увазі — з ним все зрозуміло. Маю на увазі професора. Здається, він і сам з числа таких «науковців» — з величезними труднощами може прочитати текст українською.
Якщо зараз негайно наукове товариство України не збуриться й не почне вимагати розслідування цього фарсу та незалежного повторного захисту, можна дійсно казати, що українська наука, після тривалої важкої хвороби, не приходячи у свідомість, померла.
Господи, ну, чому соромно не їм, а мені? Я ж не професор, не доктор і навіть не кандидат наук! Я лише скромний письменник, «науковий хуліган»…

 

Поделиться:
Загрузка...