Хороші дороги для похоронних процесій

108
Слуга народу Юрій Камельчук, зараз зробив заяву, що фонд для боротьби з ковід-19 спеціально зроблений, щоб будувати дороги в Україні.
Я не розумію, чим думають ці слуги, коли таке говорять?
У мене шок.
Кожен день по п’ять тисяч захворівших. Не вистачає ліжок в лікарнях, помирають лікарі, які стоять на передовій боротьби.
Жоден ШВЛ не куплений, і ці потвори заявляють, що це гроші для доріг.
Бред в чистому вигляді….
Коли вас будуть кидати в сміттєві баки разом з вашим президентом, не дивуйтесь
Покидьки…
Valentyna Varava:
Хороші дороги для похоронних процесій.
3-я лікарня Краматорська — шок і сльози: помер кардіохірург Марченко Олег Микитович. 56 років. Висококласний фахівець. Він заразився, коли оперував ургентного пацієнта з обширним інфарктом.
Пацієнт виявися хворим на ковід. Зав відділенням кардіології теж важко хвора, зараз на ШВЛ.
Лікарі надають невідкладну допомогу пацієнтам БЕЗ ТЕСТУ НА КОВІД, тому що тут на Донеччині тестів ПЛР чекають по 2-3 ТИЖНІ!!!
Горіть у пеклі ті, хто приймав рішення про використання ковідного бюджету — на дороги, МВС і тд. Ці смерті на вашій совісті!
— Какая разніца, хто вкрав ковідний бюджет і розпродав держрезерв, якщо тебе везуть на кладовище по свіжоукладеному асфальту?
Volodymyr Omelyan:
З днем юриста, Володимир Зеленський!
Ці знання не знадобилися Вам як Президенту, але точно скоро будуть потрібні в статусі екс. Читайте ККУ, поки є час.
Звернення Вікторії Сюмар до НАБУ
Причина звернення – нецільове використання коштів коронавірусного фонду, що має ознаки кримінального злочину, передбаченого статтею 210 ККУ. Максимальне покарання за статтею – ув’язнення до 6 років з конфіскацією майна і забороною права обіймати певні посади.
Довідково. Стаття 210 ККУ: «Нецільове використання бюджетних коштів службовою особою, а так само здійснення видатків бюджету чи надання кредитів з бюджету без встановлених бюджетних призначень або з їх перевищенням всупереч Бюджетному кодексу України чи закону про Державний бюджет України на відповідний рік…»
У точній відповідності до описаного злочину — Уряд прямо порушив Закон України «Про державний бюджет на 2020 рік», в рамках якого було створено фонд на боротьбу з коронавірусом, де чітко описані цілі, на які можуть витрачатися кошти.
Будівництва та реконструкції доріг серед цілей фонду немає. Натомість майже половина коштів фонду пішла на дороги, згідно постанови КМ України № 539 «Про виділення коштів для здійснення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення
Постанова КМ є нормативним документом, що має меншу силу, а ніж Закон України. Оскільки такі зміни не були внесені до Закону – така постанова свідчить про посадовий злочин всіх членів Кабінету міністрів, які за неї проголосували і прем’єра Шмигаля зокрема.
За фактом фонд на боротьбу з коронавірусом обкрадено наполовину: з 66 млрд грн фонту 35 млрд гривень протизаконно пішло Міністерству інфраструктури України.
НАБУ має повне право і навіть обов’язок розслідувати цей посадовий злочин. Власне його створювали незалежним від влади саме для таких цілей.

Степанов розповідає що у нас вже «як в Іспанії та Італії навесні». Тільки забуває одне — у влади було 6 місяців щоб підготувати країну. І що за цей час було зроблено? Нічого.
Страхування для медиків — провалене. Підняття зарплат для медиків — провалене. Масове тестування громадян — провалене. Відслідковування контактів — провалене. Навіть елементарно контроль за масковим режимом — провалений.
Не провалена робота «Велюру» та «Епіцентрів». Не провалений дерибан на «великому будівництві», коли без тендерів розбазарювались мільярди наших з вами коштів.
Тепер у нас «як в Італії та Іспанії», а за місяць-два чекаємо 10 тисяч за добу. Тепер по всій країні черги з десятків швидких під лікарнями. І при цьому жодних реальних заходів. Думаю міністр Степанов перший хто мав би піти у відставку, а монобільшість разом із Зеленським публічно звітувати про свою «діяльність» на засідання ВР.

Поделиться:
Загрузка...