Госдеп упразднит должность спецпредставителя по Украине

99

Должность спецпредставителя США по вопросам Украины, которую ранее занимал Курт Волкер, будет упразднена.

Об этом сообщило издание Foreign Policy со ссылкой на действующих и бывших американских чиновников.

Издание отмечает, что должность упразднят во много потому, что администрации сложно найти желающего связываться с ней — настолько угрожающим стало украинское направление.

«Никто в здравом уме не захочет вступить в эту роль. Очевидно, что весь мир будет пристально следить за вами, а руководство Государственного департамента продемонстрировало нежелание защищать своих людей даже в базовых вещах», — сказал один из источников издания.

Полномочия спецпредставителя перейдут другим чиновникам Госдепартамента.

Напомним, Волкер подал в отставку через день после обнародования жалобы осведомителя, в которой описывалось, что он пытался «сдержать вред», нанесенный адвокатом Трампа Руди Джулиани при попытках давить на Украину с целью расследования против бывшего вице-президента Джо Байдена и его сына Хантера.

После этого сообщалось, что его преемником может стать бывший сотрудник ЦРУ Майкл Костив.

В администрации предыдущего президента США Барака Обамы вопросы Украины курировала помощница госсекретаря Виктория Нуланд. После смены президента США долго не могли определиться с ее сменщиком и в итоге в июле 2017 года назначили Волкера.

P.S. Україна опиняється один-на-один з агресором

ДЕРЖДЕП ЛІКВІДОВУЄ ПОСАДУ СПЕЦПРЕДСТАВНИКА В УКРАЇНІ — ЗМІ.

Новина якої я боявся найбільше. Про яку попереджав ще під час відставки Волкера.

Держдеп США ліквідує посаду спецпредставника в Україні. А це вже геть кепські та сумні новини. Україна вилітає з країн, які цікаві та важливі для світу. А ще більш загрозливо що ми стаємо не цікавими США.

Фактично, Україна опиняється один-на-один з агресором. Влада розсварилася з Німеччиною, Францією, США. Втрачаємо позиції на міжнародній арені.

Остаточний удар це теперішнє ймовірне рішення про ліквідацію посади спецпредставника. Воно стане остаточним цвяхом у відносини країни з цивілізованим світом.

Чомусь при «проклятих попередниках» такого не було. Країну поважали. Країна була суб‘єктом геополітики. До нас хотіли їхати і нас хо іли бачити.
Тепер маємо те що маємо.

«Правильним» шляхом ідем, таваріщі!

 Андрій Смолій

P.S.

Коли не вистачає елементарного розуміння що таке політика, отримаємо наступне:

«…на відео показано що до 2050 в світі буде два лідери — Китай та Індія…Коли я вирішив йти в президенти також було два лідери…».

«Ви перебуваєте дійсно в феноменальній країні…це один із найцікавіших стартапів на плані Землі. Це Україна».

Це не коментар у ФБ чи Інстаграмі. Це не помилка учня у школі. Це не прикол і не інтернет-мем. Це сказав щойно Зеленський на Київському економічному форумі.

Принизивши США, ЄС та інші країни світу. Применшивши значення інших держав. А Україна — це просто стартап. Не суб‘єктна держава з тисячолітньою історією. Не держава що протистоїть агресії.

Поделиться:
Загрузка...