Дві поради Володимиру Зеленському

272
— Дві поради Володимиру Зеленському щодо державної та інформаційної безпеки в країні після останніх скандалів.

По-перше. Інструмент персон нон-грата розробили не через поганий настрій. Це питання безпеки. Якщо ви вирішили пускати в Україну порушників українських законів і українського суверенітету — це рано чи пізно призведе до поганого сценарію. Як мінімум кожен раз матимете громадянське збурення. Як максимум — найгірший сценарій. Дуже-дуже поганий. Охороняйтн тепер їх життя як своє. Бо це перше, що росіяни зроблять — реалізують найгірший сценарій прямо в центрі Києва.
По-друге. Якщо маєте гідність і самоповагу — виконуйте кримінальний кодекс. До трьох років за незаконний в’їзд до Криму. До п’яти років за повторний. Це закон. Ви маєте його виконувати. Кримінальне провадження — конвой з готелю до суду — вирок. Так має виглядати справедливість і законність.
І так має діяти формула Крим — це Україна. Бо це не гасло, пане президенте. Це справи. Чому влада припинила доганяти росіян за Крим. Що змінилось. Чи саме за чинного президента наша держава має «смириться» з окупантами Криму, як сказала донька одіозної судді з так званого печерського суду?
До речі, кримінальної справи проти цього обмеженого створіння з інстаграму за державну зраду і посягання на територіальну цілісність країни досі немає. Поліції не цікаво. СБУ не цікаво. Це ще один епізод, коли хтось у владних кабінетах забув про головне. Я нагадаю: Крим — це Україна. Ви маєте кожен раз діяти, щоб всі це знали. А саме при вас про це починають забувати.
Але я розумію, що для захисту держави треба мати яйця. І мізки не пускати порушників, не збурювати суспільство. Ще треба мати дух приймати рішення на захист держави. Якби я працював у ФСБ, я б радів таким опонентам. З легкої руки СБУ, поліції, прокуратури, прикордонників і Офісу президента нашу країну можна трясти кожного тижня такими історіями.
Як це працює? Запускаєш до Києва «певца» — купуєш кількох недалекоглядних «зрителей из инстаграма» — качаєш історію і ламаєш суспільство, стравлюючи різні сторони. Вас і нас, пане президенте, саме зараз вертять за класикою, за методичкою ще з часів радянської академії.
І цього можна було уникнути. Для цього треба не забувати про Крим. Ніяка кримська платформа не поверне півострів, якщо ми хоч один раз проявимо слабкість до порушників українських законів. Ми маємо всіх без винятку ганяти по всіх світах за Крим. Робити банкрутами. Саджати в тюрми. Відбирати літаки і кораблі. Відкривати провадження проти зрадників-громадян і вести до суду. А росіян доганяти за Крим там, де дістанемо.
Так має діяти влада держави.
Поделиться:
Загрузка...