Дубинский заявил, что в ОП требовали от него участвовать в публикации пленок Деркача

124
Руководство фракции «Слуга народа» принимало активное участие в расследовании дела о так называемых «пленках Деркача».

Об этом сообщил на своей странице в соцсети Фейсбук народный депутат Александр Дубинский, исключенный ранее из фракции и партии «Слуга народа».

Кроме этого Дубинский утверждает, ОП не просто согласовывал соответствующие действия, но и принимал в них активное участие.

Также Дубинский уверяет, что он сам не имеет никакого отношения к так называемым «пленкам Деркача» и выступает против вмешательства во внутренние дела других стран.

Отметим, что 16 марта, комментируя исключение Александра Дубинского из партии «Слуга народа», Давид Арахамия заявил: «Кратко — обидели мышку, написали в норку».

P.S.

Оце так кіно! Нардеп Дубінський, в якого мама любить швидкість заявив, що організатором зливу «плівок» з розмовою нібито Байдена і Порошенко перед президентськими виборами США був… па-бам! Офіс президента України.
👉🏻Конкретно, за словами Дубінського, голова фракції Давід Арахамія безпосередньо вимагав у нього взяти участь в прес-конференції де Деркач оприлюднив «записи», і брати участь в слідчій комісії щодо «плівок».
☝🏻Заява серйозна. Звісно, Дубінський тип ще той, ця його заява може виявитися черговим «братом Порошенка». А може — не виявитися. Дубінський мінімум в одному сказав правду — слідчу комісію в ВР збирав таки справді Арахамія, це не складно перевірити.
👊🏻Очевидно, Мінюст США обов’язково зацікавиться заявою Дубінського. Серед іншого, тому, що за одною з версій, матеріал з якого склеїли «записи» Москва могла отримати як раз з Офісу президента України. А враховуючи те, що Дубінський, Деркач та Онищенко по цій справі уже ходять під санкціями США — Арахамії цілком час обживати якийсь острів. Не на Мальдивах.
👌🏻Разом з Арахамією — нервувати час тому хто в ОПУ давав йому вказівки. Тобто — керівникам ОПУ.
🤷🏻‍♂️Як говорилося на тих «записах» — обіймаємо, тиснемо руку.
А ось і наш «правдоруб». Який запізнився роки на півтора. До цього мовчав і виконував бажання своїх господарів з Банкової.
Але, Дубінський сказав сьогодні цікаву річ, яка багато про що говорить:
Публікацію плівок Байдена-Порошенка вимагали публікувати саме з Офісу президента. Йому ж замовляли «ініціювати ТСК та участь у прес-конференції» по цих плівках.
***
А тепер по суті:
У травні 2020 року на своїй річній прес-конфереції особисто Зеленський вимагав розібратись з плівками Деркача та проявляв до них неабиякий інтерес.
Пізніше саме Деркача і Дубінського внесли до санкційного списку США за «втручання у вибори США» саме по кейсу цих плівок.
Тобто маємо ситуацію, коли ОП та сам Зеленський сприяли плівкам, які визнані втручанням Кремля у вибори США, а відповідно і руйнуванню відносин між Вашингтоном та Києвом.
А ми хочемо щоб хтось дзвонив Зеленсьому, який досі грається у дружбу з Коломойським та хоче зустрітись з Путіним?
Поделиться:
Загрузка...