Дубінський поставив Зеленського в непросту ситуацію

1 749
Дубінський своїми свідченнями про те, що офіс Зеленського брав безпосередню участь і був ініціатором фальсифікації під назвою «плівки Деркача» поставив Зеленського в непросту ситуацію.
Хоча, для всіх в кого є голова на плечах і вона не тільки для того щоб їсти, причетність Зеленського і його офісу була очевидною.
Варто згадати лише декілька фактів: гучні заяви самого Зеленського на прес-конференції, заяви Разумкова, заяви депутатів СН, ініціація створення ТСК, спеціальні ефіри присвячені цій темі в передачі «Право на собачий рот Натахи», відкриття вночі кримінального провадження проти Порошенка особисто опікункою «Ока Государєвого», відсутність кримінального провадження проти Деркача, навіть після санкцій США та інші факти.
Все це та інші речі є однозначними свідченнями участі Зеленського і його людей в фальсифікації розмови президентів США і України. Дубінський лиш розкрив невідомі нюанси.
Але я хотів би зараз поговорити про інший бік медалі. Бо проблеми Зеленського мене не хвилюють, навіть навпаки.
Я б хотів поговорити про тих усіх добрих людей, які носилися з «Цілую. Обнімаю» (чи якось так).
От сьогодні Дубінський своїми свідченнями офіційно зробив вас нацюцюрниками. Використаними.
І не має значення чи повелись ви черговий раз на цю хуцпу через те що вам заплатили десяток рублів, чи ви просто тупа особа, від сьогодні ви офіційно: «Нацюцюрник».
Може ви і хотіли показати що ви патріот, що ви великий борець, але від сьогодні маєте повне право набити собі відповідну татуху на лобі і «боротись» далі разом з агентами ФСБ.
Це вже перший дзвіночок Зеленському від Коломойського:
Офіс Зеленського причетний до публікації плівок Байдена-Порошенка.
Зеленi чоловічки:
Підсанкційний та виключений з «правлячої» партії нардеп Дубінський зізнався, що саме Офіс Президента дав команду спочатку на публікацію, а потім і на розслідування плівок Байдена-Порошенка:
Заяви Дубінського не викликають довіри ще з часів його псевдожурналісткої діяльності. Але у справі про плівки є два нюанси:
З самого початку їх появи ми говорили, що секретний запис розмови президентів неможливо було перехопити – його можна було тільки дістати з архіву Банкової для подальшої фальсифікації. Тобто, підозра на офіс Зеленського впала ще під час першої пресконференції Деркача.
Дубінський настільки ображений особисто на Зеленського і його оточення, що готовий вистрілити навіть собі в ногу. Адже всі ми бачили Сашка поряд з Деркачем на прес-конференції, а отже його сьогоднішнє одкровення спростовує попередню лінію захисту про «донос соросят» і «чудовіщну ошібку Госдепа».
Просто Дубінський вважав себе занадто важливим в президентській команді і ніколи не думав, що його так легко зіллють.
Безперечно, США будуть розслідувати далі справу про втручання у власні вибори з боку цього циганського табору ОП. Цілком ймовірно, що наступним підсанкційним «слугою» може стати голова фракції Давид Арахамія. А там вже рукою подати до Зеленського.
Як то кажуть, від любові до ненависті в серпентарії влади — одні санкції Сполучених Штатів!
Щодо заяви Дубинського про плівки Байдена-Порошенка
1. Зеленський причетний до витоку запису розмови Порошенка з Байденом. У боротьбі проти опозиції він безвідповідально поставив під велику загрозу стратегічне партнерство України і Сполучених Штатів Америки.
2. Зеленський не погребував допомогою агента Кремля Андрія Деркача, якого і досі ретельно оберігають в Україні, не порушуючи кримінальну справу. Більше того Деркач отримав під контроль Енергоатом, що є платою за послуги роздування штучного скандалу.
3. ТСК з розслідування розмов Байдена-Порошенка була ініційована з Банкової і проштовхувалась лідером монобільшості Давидом Арахамією. Треба зазначити, що постанова про утворення ТСК і досі не відкликана, значить в українському парламенті може бути проведене розслідування проти президента США.
4. Враховуючи участь Андрія Деркача, така спецоперація може бути виконанням плану для розриву України та США, що був ретельно спланований у Москві.

Поделиться:
Загрузка...