Должностные лица должны отчитаться на заседании ВСК о срыве операции по «вагнеровцам», — нардеп Забродский

125
Ответственные должностные лица должны отчитаться на заседании временной следственной комиссии (ВСК) по поводу срыва операции по задержанию «вагнеровцев».

Такое требование озвучил с парламентской трибуны нардеп «ЕС» Михаил Забродский.

Он подчеркнул, что во время войны госизмена «стоит особенно дорого».

«Особенно, если это измена первых лиц государства, именно такая измена просматривается в фактическом срыве спецоперации по задержанию «вагнеровцев», — подчеркнул Забродский.

По словам нардепа, почти год страна живет в ожидании правды по «по вагнеровцам».

Нардеп признался, что его как гражданина и офицера ВСУ беспокоит один вопрос: «Неужели мы сами не в состоянии разобраться, что произошло?»

Политик уверен, что граждане должны знать правду, кто принял решение о срыве операции по задержанию «вагнеровцев» и кто разрушил доверие наших партнеров.

В свою очередь, народным депутат «Голоса» Роман Костенко заявил, что парламент должен не просто запустить работу ВСК по «вагнеровцам», а чтобы в ней приняли участие все фракции Верховной Рады.

Он уверен, что первым вопросом комиссия должна рассмотреть именно дело «вагнеровцев».

Ранее Зеленский подтвердил подготовку спецоперации по «вагнеровцам» и сравнил ее с захватом самолета Ryanair в Минске. Также Зеленский заявил, что спецоперация по «вагнеровцам» — идея других стран и Украину максимально втягивали в этот вопрос. Кроме того, президент рассказал, что сам лично передал Лукашенко информацию о «вагнеровцах»: Я позвонил и предупредил его.

Юрий Бутусов заявил, что боевиков ЧВК Вагнера в Беларуси на самом деле планировала задержать Украина, но спецоперация сорвалась. По данным журналиста, в подготовке спецоперации Украине помогали США и Турция.

P.S.

Oleksandr Ivanov:
Отже, давайте підсумуємо Вагнергейт по-порядку:
1. Українські спецслужби розробляють операцію по захопленню російських терористів, які збивали українські літаки і вертольоти. Як приклад, один з російських злочинців Денис Харітонов, командиром взводу ПЗРК у батальйоні «Степ» в 2014 році, під час інтерв’ю для ПВК розповідає про «три влучання з п’яти» з переносного комплексу «Игла» — два збитих українських штурмовики Су-25 та один вертоліт. За що був «особисто нагороджений Сурковим» у Кремлі.
.
2. План операції: завербувати терористів під легендою ПВК для охорони нафтових об’єктів у Венесуелі. Під час польоту над територією України одному з пасажирів (працівнику спецслужб України) нібито стає погано і літак екстренно саджають. Після чого відбувається захоплення терористів.
.
3. Операція успішна на початку. Вдається завербувати три десятки російських терористів. Вони летять у Мінськ для пересадки.
.
4. Напередодні, українські спецслужби доповідають Зеленському про початок операції. Присутні Єрмак і Демченко. Зеленський негайно віддає наказ зупинити операцію. Терористів поселяють під Мінськом.
.
5. Зеленський телефонує Лукашенку і розповідає все як є. Про операцію, про російських терористів. Лукашенко обіцяє Зеленському все вирішити. Білоруські спецслужби штурмують базу і арештовують російських терористів. Пізніше їх передають в Росію.
.
6. Зеленський, Єрмак, депутати Слуги Народу заперечують сам факт існування операції. Змушують працівників спецслужб брехати, або звільняють з посад.
.
7. Зеленський в інтрев’ю 1+1 сам зізнається в усьому.
Висновки:
1. Дії Зеленського — це державна зрада. Згідно ККУ, державна зрада — діяння, умисно вчинене громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній чи інформаційній безпеці України: перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, шпигунство, надання іноземній державі, іноземній організації або їх представникам допомоги в проведенні підривної діяльності проти України, — карається позбавленням волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.
.
2. Західні спецслужби тепер на кілометр будуть обходити Україну. Не те, щоб планувати спільні операції. Коли Президент зливає чутливу інформацію державного значення, а потім ще й публічно звинувачує західні спецслужби. Шкода завдана на десятиліття в кращому випадку.
.
3. Відмовки Зеленського про примусову посадку літака — це маячня. Одна справа коли білоруський СУ примусово саджає літак з опозиціонером, а інша — коли літак саджають через «самопочуття пасажира». Це різні речі. Літак з Навальним теж екстренно саджали. Прецеденти є.
.
4. Я розумію, що Зеленський можливо і дурачок на посаді Президента. І він не розуміє куди потрапив і наскільки все серйозно, але це не зменшує шкоди, завданої державі. Всі обов’язки по безпеці, обороні і дипломатії Зеленський як Президент не виконує. Провали в усіх напрямках. Російська агентура на вищих щаблях державної влади, та й сам Зеленський поводиться як російська агентура. Провали по оборонних замовленнях. Азовське море захопили росіяни. Північний потік-2 фактично програли. Перемовини про Україну ведуть без України. Йому не місце на посаді Президента.
Імпічмент. Відставка. Суд
Поделиться:
Загрузка...