До липня ВМС отримають два нових броньованих катери «Гюрза-М»

179

До липня ВМС отримають два нових броньованих катери «Гюрза-М» та ще два у серпні.

Вчора, у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського розпочався міжнародний науковий форум на тему «Морська стратегія держави. Розвиток та реалізація морського потенціалу України»

Протягом двох днів учасники заходу, який організований кафедрою ВМС університету, обговорюватимуть шляхи розвитку морської стратегії України в сучасних умовах, а також визначатимуть рекомендації щодо напрямів вирішення проблем розвитку морського потенціалу держави з урахуванням іноземного досвіду.

Командувач ВМС віце-адмірал Ігор Воронченко повідомив, що з метою підвищення боєздатності вітчизняних ВМС триває розробка сучасної протикорабельної ракети, якою будуть озброєні перспективні ракетні катери та про плани збільшення корабельного складу, як за рахунок придбання кораблів в інших країнах так шляхом власного будівництва.

Зокрема, за словами Ігоря Воронченка в цьому році будуть спущені на воду та надійдуть на озброєння військового флоту чотири нових катери «Гюрза-М», два до 2 липня — Дня Військово-Морських Сил України і ще два до середини серпня.

Також продовжуватиметься будівництво головного корабля серії багатоцільових корветів проекту 58250, відповідне фінансування вже виділене.

Поделиться:
Загрузка...