Для тих, хто не спроможний передивитися чергове звернення президента до народу

122

Смєртєльний номєр-2: основні тезіси чергового бігу у камері вєнценосної зеленої бубочки, який видають за звернення отця нації до нації.

(бубочка натужно дивиться у камеру, хекає, важко дихає, намагається гіпнотизувати голосом, зклейки оператор вимушений робити все частіше):

«В нас вже традиція, починаємо ну це не спорт, але починаємо
1. Верховна рада не працювала, але буде, близько 25 законопроектів, але працював уряд, дуже непогано, наш молодий уряд працював.

2. Ви бачили, я звертався до нашого молодого уряду, щоб виплатили заборгованість вчителям і лікарям у багатьох регіонах, вона накопичувался мня-мня з самого початку року, тобто дякую уряду.

3. Залишимо вчителів-лікарів і переходимо до мня-мня нашої освіти (ред.: а вчителі – то не освіта? А, ну да, яка освіта в вчителів, 73% долбоклюїв – це їх результат у тому числі), 600 млн гривень на автобуси, хочемо на попрацювати над покращенням їдальні, це тільки початок, хочемо щоб наступний рік був ріком математики, лабораторії з математики (ред.: шта??)

4. Продовжуємо програму доступні ліки, збільшили список, мня-мня, отримувати інсулін у аптеках безкоштовно або за електронним електронним підписом

5. З 1 квітня стартує мне-мне-еее харантій, мені це харантувала, лікування інфарктів, інсультів, пологи будуть для українців повністю безкоштовні (ред.: тільки для українців? А національність за пашпортом перевірять будуть?)

6. Уряд наш молодий уряд ухвалил харантовану ціну на газ, ціна зменшилась, була зустріч ви бачили з приводу тарифів, платіжки за опалення знижені, ми готуємо мня-мня, ще знизити, знайшли цікаве рішення

7. Виділили 200 млн грн на купівлю цих квартир, для АТОшників, програма доступне житло, ми змогли житлом біля 950 родин (ред.: цікаво було б побачити хоч одну), це програма вона не тільки для АТО, вона й для переселенців

8. Кабмін підписав, як ми казали, порядок починається з реєстрів, в нас є міністр, який знайшов шлях, ми починаємо, зекономили мільярди, бачте, коли міністри молоді, коли вони на «ти»

9. Мною було підписано закон, з тим законом все просто, буде конфіскація всіх незаконних активів, гигигиги, і все гигигиги, а потім ці активи будуть продаватися, а гроші у бюджет

10. Обшуки на митниці, 30, а потім ще 20, а потім затримання, я звернувся, хто віддасть Альперіна, тот отримає подарунок, але його молодці хлопці НАБУшнікі схопили, але вони сказали ні, тож подарунок не взяли, найголовніше, я вас вітаю

11. Міжнародні зустрічі, ми щаз починаємо будувати, наші кращі спеціалісти Міши Фьодорова, вони собі зробили таку собі невеличку державу у смартфоні, ми щаз всі зараз працюємо над нашим великим проектом, електронне посвідчення водія вже скоро прям скоро скоро буде у вас в айфоні, наша команда вже відправила у плеймаркет та гуглстор, і вже українці почнуть користуватися (ред.: чим, блд? Посвідченням у гуглмаркеті??).

12. Піднімаємо рівень в регіонах, Калушский район, ми там бачили зруйнований міст, обіцяли – зробили, вже 24 ви побачити новий міст, приємна новина з Запоріжжя багато років про це говорили, ви бачили в нашу поїздку, великий міст через Дніпро, починаємо будувати, підключили міжнародних партнерів, вони змагаються, але в цілому наступний рік будівництва

13. Рада починає засідання, це правки до дуже важливо, Державне бюро розслідувань, ми казали, що ніхто не забуває справи майдану, тобто ці правки, також законів, і багато інших законів, запрацювати про недоторканість, новий кодекс, виборчий кодекс, ринок землі.

14. Найголовніше, ну найголовніше – ми починаємо підготовку до зустрічі лідерів, ця зустріч – це вже перемога, ця зустріч чотирьох лідерів, після трьох років тиші дипломатії, тиші, ні не тиші на Донбасі, це діалог який поверне наших людей, яких чекають діти, вони втомлені, це дасть припинити вогонь, припинити вогонь, припинити вогонь і можливість закінчити війні, а також в діалозі підняти, не тільки підняти, але вирішити повернення територій і у які терміни, і як ми можемо бути однією країною.

15. Я хочу шоб ви повірили, не звертали увагу на деякі політичні політики які там завтра я гадаю що вже як політики померли, а, ееее, аааа, як люди вони ееее, зовсім не народжувались ніколи, тому я хочу шоб ви не звертались на їх гасла на фейкову зраду, вони грають на емоціях, і мня-мня, це єдина можливість, але це не там тема, всі ці рейтинги вони втратили, тому ви мені ніякої зради не було, і я буду більш міцніше, міцніше міцніше буду себе вести на цій зустрічі, якщо буду знати що мені за спиною цілий народ, тому що повірте мені, війною ніхто нікуди не може піти, тому тільки дипломатія, без цього діалогу можна, але це як біг на доріжці, щось робиш, калорії втрачаешь, а ми хочемо бути знов великою країною».

Алла Комарова

Президент чомусь вважає що під час запису відеозвернень йому неодмінно має бути складно і люди мають це бачити, тому є декілька ідей для наступних звернень президента:

— На скелі
— Рубаючи дрова
— Перехід метро «Палац спорту — Льва Толстого» в годину пік
— Закриваючи консервацію
— Вікдриваючи консервацію
— На касі в макдональдс на Вокзальній

АПД:
— Під час натерання на тертушці цибулі
— В Житомирі
— В маршрутці
— На боковой полке в плацкарте Киев-Мариуполь
— На велосипеде-подарке от президента Эстонии

Mykhailo Tkach

Поделиться:
Загрузка...