Десантники форсували річку Дніпро і вперше виконали під час переправи бойову стрільбу з БМ-21 «Град»

163

В рамках тактичних навчань з бойовою стрільбою 95-ї окремої десантно-штурмової бригади ВДВ, під час форсування Дніпра на поромі з комплекту понтонно-мостового парку підрозділ реактивної артилерії завдав вогневе ураження умовному противнику з реактивних систем залпового вогню БМ-21 «Град».

За сценарієм навчань, реактивний артилерійський взвод зупинив висування противника на заздалегідь підготовлені рубежі. Цим реактивники забезпечили успішні дії передового загону річного десанту під час форсування водної перешкоди.

Успіх завдання залежав від професійного рівня підготовки артилеристів, вишколу понтонерів та застосування новітніх навігаційних засобів. За злагоджені дії та точність ведення вогню реактивний артилерійський підрозділ отримав оцінку «добре».

Тактичні навчання проходили у тісній взаємодії з підрозділами оперативного забезпечення Збройних Сил України та армійської авіації.

Керівник навчань — командувач Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, Герой України генерал-лейтенант Михайло Забродський відзначив, що такий спосіб ведення вогню використовувався ще за часів Другої світової війни, проте в історії реактивної артилерії ЗС України — це вперше.

— У Високомобільних десантних військах беруться до уваги найкращі та найефективніші способи та методи ведення бойових дій, — наголосив генерал-лейтенант Михайло Забродський. — Можливо, цей досвід знадобиться й під час виконання завдань в районі проведення антитерористичної операції.

Слід зазначити, що навчання та тренування частин і підрозділів ВДВ завжди проходять у тісній взаємодії з різними родами військ, при цьому активно застосовується спеціальна військова техніка. Завдяки цьому українські десантники виконують найскладніші бойові завдання, за що користуються великою повагою, довірою та авторитетом серед громадян України.

Прес-служба Командування ВДВ ЗС України

mil.gov.ua

P.S. 79 дшбр на учениях

Поделиться:
Загрузка...