Депутат-риг Царьов розповів дуже повчальну історію

45
Тут колишній депутат-риг Олежка Царьов видав феєричний допис. З глибокими висновками. Просто проаналізуємо написане неупереджено.

В Олежки Царьова було багато друзів-злочинців. Чому злочинців? Бо ані в Україні, ані навіть в Росії ніяких приватних військових компаній (ЧВК) бути не може. Бо і в Україні, і в Росії найманство — кримінальний злочин.
Так от, всі ці НЕзаконослухняні громадяни збилися в банди і вчиняли терористичні дії проти української законнообраної влади і її силових структур. Бо хотіли в Росію, а просто придбати квіток до Пензи або Воркути клепки їм не вистачило. А ще тому, що були проти США, а якщо ти не за Росію, значить ти за США, кожна Скабеєва підтвердить.
Та коли гаряча фаза протистояння з українською владою завершилася — в Росію Олежкиних друзів не пустили. Росія їм чітко дала зрозуміти що «утілізация послє вєсєлія — вся перспектіва втарова іздєлія». Прийшлося Олежкіним друзякам-злочинцям збиватися в інші банди і відчалювати в Сирію.
В Сирії ці гаврики вирішили віджати нафтопереробні заводи, які охороняли американці. Американці подзвонили росіянам з довічним питанням: «WTF?!» Росіяни відповіли «нас там нєт». Навіть не збрехали, їх там справді не було. Були Олежкіни друзяки.
Американці поклали слухавку, передзвонили через годину і сказали: «Ми маємо для вас дивовижну новину — вас там нема». Бо протягом тої години Олежкіних друзяк американські «Апачі» перетворювали на теплі згадки. Перетворили так, як уміють американці — якісно. Чим вдруге підтвердили тезу, що утилізація після веслощів для другого виробу… ну, ви в курсі.
Тепер Олежкові сумно — побалакати нема з ким.
Мораль цієї байки така. Хто через «любов до Росії» починає воювати з США і з тими кого Леонтьєв, Кисельов та Скабеєва називають посіпаками США — потрапляє не в Росію. Такі типи потрапляють під «Апач». Або під дію якоїсь іншої техніки зробленої США та їхніми союзниками. А це болісно. Дуже.
Олежка Царьов розповів дуже повчальну історію. Батькам тих російських гавриків, яких нині перекидають під український кордон, варто замислитися.
Поделиться:
Загрузка...