Делегація НАТО ознайомилася із засобами зв’язку, які використовуються в АТО

212

Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації відвідала делегація Північноатлантичного альянсу, яку очолили заступник начальників штабів з питань військового партнерства стратегічних командувань НАТО генерал-майор Оддо Педерсен та військовий представник Місії України при Альянсі генерал-лейтенант Володимир Аскаров.

Візит проходив в рамках проведення «Днів НАТО» в Збройних Силах України.

Іноземні офіцери ознайомилися з навчально-матеріальною базою військового інституту, як провідного військового вишу з підготовки військових фахівців за пріоритетними напрямками захисту інформації та кібернетичної безпеки в інформаційно-телекомунікаційних системах.

Крім цього, делегатам Північноатлантичного альянсу представили розгорнуті макети пунктів управління з використанням сучасних засобів зв’язку та інформатизації, які нині використовуються під час ведення бойових дій в районі АТО.

На кафедрі комп’ютерних інформаційних технологій військового інституту почесні гості оглянули спеціалізовані комп’ютерні класи програмного забезпечення інформаційної боротьби навчально-ситуаційного кібернетичного центру.

— В березні поточного року у Лондоні пройшли змагання фахівців з програмування серед партнерів-країн НАТО під назвою «NATO Enterprise Architecture Hackathon». Курсанти і випускники кафедри під час змагань продемонстрували найкращі результати та посіли перші місця серед відповідних напрямків, — повідомив керівник військового вишу полковник Євген Степаненко.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...