Данилов прогнозирует более 1000 смертей от COVID-19 в Украине в сутки

53

Секретарь СНБО Алексей Данилов заявил, что уровень смертности от COVID-19 в Украине может превысить 1 тысячу человек в сутки, если не ускорить вакцинацию.

Во время брифинга по итогам заседания СНБО, которое транслировал Офис президента в Facebook, Данилов предупредил, что Украина только входит в пик эпидемии коронавируса.

«Существует большая проблема, когда люди, не вакцинируясь, попадают в больницы… Сегодня у нас с вами рекорд по людям, которые умерли от COVID-19. Это очень страшная ситуация… Количество людей, которые будут погибать от болезни, может перевалить за 1000 человек [в сутки]… Люди, которые сегодня попадают на кладбища от COVID-19 — это люди, которые не прошли вакцинацию. Это 99,9% людей, которые не вакцинировались», — подчеркнул секретарь СНБО.

По словам Данилова, Украине необходимо «выйти» на 350−400 тысяч прививок в сутки, иначе «у нас будут очень-очень сложные времена».

В Украине по состоянию на утро субботы, 23 октября, зафиксировано 23 229 новых случаев заболевания COVID-19, 483 умерло. За все время пандемии в Украине летальных случаев — 63 486. 

З 29.09.21р. по 22.10.21р від ускладнень коронавірусної хвороби в Україні померло 7623 людини

P.S.

«Данілов прогнозує 1000 померлих від ковіду щодня».
Прям отєц родной, прозорливий державник, не щадить себе, всє о родінє думає.
А нічого, що ми це прогнозували ще минулого року, коли антиковідний фонд закатували в білоруський бітум, а вакцину купували останніми в світі, бо зеленим міністрам треба було прібарахліться?
І до речі, виходить слова президента про «майстрів спорту» та «українську вакцину» як завжди виявилися тупою пропагандою?
Хто ж на думку голови РНБО винен в «1000 померлих щодня», крім Порошенка?
Скотська влада оскотиненого народу, який ще довго розплачуватиметься за свій вибір сотнями життів щодня.
Валерій Прозапас
Так і є. Починали,блд зелені, з шоу в Санжарах- паржалі,спаслі Шпіцика і дєфачку Настю. Далі квартальне б#дл0 закатало гроші в офшори,- це квартальна назва доріг,яких немає- нарід кричав Віват Ваві.
Медики звільняються- зарплати в них далекі до з/п Жєлєзнодорожного Сірожи,який і на х** нікому не потрібний,як і карнієнки,йірмакі та інші зеквартальні гіббони. Фактично,лікувати людей немає кому- не тільки хворих на ковід,а взагалі медицина в нокауті останні два роки. Медики масово звільняються.
— «Може бути 1000 померлих»- коли зелене б#дл0 просрало вакцинацію( в розвинених країнах її почали ще в грудні 2020 року),в нас мили для профілактики ковіду асфальт,закрили парки- для паніки і тривоги,- по Ляшку краща профілактика ковіду,продали маски за кордон.
Але саме головне «в барьбє мастєров з ковідом»- вони відмінили планові операції,чим вбили не 1000 людей в день,а відправили в потойбічний світ десятки тисяч людей,так як люди не мали змоги отримати вчасно допомогу. Тільки як ургентний хворий- шарахнув інсульт чи інфаркт і вижив- добре,а як залишивсь ще й дієздатним- прекрасно,помер — непощастило. Зате помер не від ковіду,а від безобідного неінфекційного інсульту. Заіпісь.
Тільки за ці опесередковані вбивства зеб#дл0 повинно сидіти в тюрьмі,воно навіть на ростов не заслуговує. Квартальні деграданти і зескоти, у яких є тільки хватательный рефлекс. Пора їх вже в карантин відправити.
Поделиться:
Загрузка...