Cуд зобов’язав Bihus.Info спростувати інформацію про причетність Гладковського до розкрадання «оборонки»

57
Подільський районний суд Києва зобов’язав Bihus.Info спростувати інформацію про причетність Ігоря Гладковського до схем із розкрадання в оборонному комплексі України

Цю інформацію підтвердив керівник проєкту Денис Бігус, повідомляє hromadske.

За його словами, йдеться про суд першої інстанції, тому рішення будуть оскаржувати.

«Чекаємо повний текст рішення, юристи вивчають документи, ну і зустрінемось в апеляції», — зазначив Бігус.

Раніше адвокат Гладковського Руслан Волинець оприлюднив текст рішення суду, датований 3 липня. У ньому Bihus.Info зобов’язують спростувати поширену недостовірну інформацію про начебто причетність Гладковського до схем із розкрадань в українському оборонному комплексі.

«Від себе хочу зазначити, що дана справа розглядалась у суді майже півтора роки, зокрема, через позицію відповідачів, які неодноразово не з’являлись до суду, чим примушували суд переносити і відкладати розгляд даної справи», — зауважив адвокат.

P.S.

Подільський суд міста Києва виправдав Олега Гладковського. Суд визнав, що інформація Bihus.info про коурпційні оборудки в Укроборонпромі — недостовірна. Адвокат Гладковського повідомив — суд тривав півтора роки тому що відповідачі (тобто Бігус з компашкою) стабільно не з’являлися на засідання.
Все це говорить, що Бігус і його компашка не мали реальних доказів корупції Гладковского і свідомо затягували суд, а всі їх передачки були суцільними мультиками — як я писав ще весною 2019-го.
Я дуже хочу аби Олег Гладковський подав зустрічний позов по відшкодуванню моральних збитків і аби Бігуса роздягнув як липку. Ні, я не зла людина. І я згоден — Бігус с компашкою справді розкривають чимало корупціонерів. Але. Безкарність породжує безкарність. Ми ідемо в Європу здається? Так там нормою є, збрехав — присудив суд — плати. Існує різниця між свободою слова і свободою трьопу. Схоже в Україні треба про це нагадувати регулярно.
Поделиться:
Загрузка...