Брудна історія Зеленського і Коломойського

72
Тут мова взагалі не йде про порівняння офшорів Зеленського і офшорів Порошенка. Це непорівнювані речі, як і все інше в чому огульно звинувачували Порошенка і що робив Зеленський.
.
Бо не можна порівнювати вивід брудних грошей найбруднішого олігарха, маріонеткою якого ти є, з операцією створення компанії для передачі корпоративних прав ненависного пролетарям Рошену в траст Ротшильдам без жодних спроб уникнення оподаткування чи виводу коштів закордон.
Тут мова йде як ця брудна історія Зеленського і Коломойського виглядає в світлі сьогодення.
Коли, наприклад, США вводить санкції проти Коломойського, а великий бурець з олігархами і його РНБО чомусь не могьот. Натомість задурює голови законом про олігархів, за який голосують люди Коломойського.
Коли, наприклад, придумують закон про те що всі хто не може пояснити джерела своїх доходів і придбаного майна мають платити величезні податки і під той закон підпадають мільйони заробітчан, які тяжкою працею заробляли на життя… а тут сам презЕдент ухиляється від оподаткування виводячи брудні олігархічні гроші в офшори. І нічого йому.
Ось про це мова.
І про те мова, що оця всі маніпуляції про офшори, Мальдіви, якими користувався Зеленський стали вироком для Порошенка (за його ж словами). То ж про вирок Зеленському мова. Бо нема жодних аргументів щоб пояснити це свинство.
Mason Lemberg
Міжнародний імідж України знищено.
І вже неважливо чи приховає позитивна пропаганда від українців маштаб катастрофи — керівництво країни для світу більше нерукопожатне.
А разом з цим можна забути про якусь підтримку, інвестиції, рух до ЄС та НАТО — за два роки нас відкинуло на десять назад.
Вихід один — Зеленський має піти, разом зі «слугами».

Два таких потужних зашквари підряд — спочатку зізнання Янелоха в особистому зливі спецоперації, якої «не було», а потім і ПандораЛікс — здається, будуть перебором навіть для тупоголового виборця Зеленського. І протекція олігархів, з якими Янелох так щиро й ефективно бореться, не допоможе. Бо Фейсбук, як-ніяк, це також кількамільйонна аудиторія. Причому, значно активніша за телевізійну.
Тому, навіть за умови замовчування основними телеканалами й лукавого маніпулювання продажних антикорупційних грантоїдів (дві найвідоміші гниди вже спалилися), протест проти зеленої влади суттєво зросте
Поделиться:
Загрузка...