Бардак і болото у нас не тому, що 2020 — високосний рік

81
Людям властиво вірити в краще майбутнє, сподіватись на позитивні зміни
Тільки от надії і сподівання українців на те, що весь той бардак і болото закінчиться в 2021 році, бо 2020 був поганий і високосний, виглядають трохи дивно, наївно і навіть певною мірою смішно.

Бо бардак і болото у нас не тому, що 2020 — високосний рік, а тому, що країну очолюють ідіоти. А вони нікуди не зникають після того, як годинник проб’є 12-ту годину в ніч з 31 грудня на 1 січня.
Механізми їх зникнення дещо інші. І живемо ми погано не через високосний рік. А тому, що до ідіотів економіка розвивалась по 5% в рік (вони розказували, що то мало), а зараз ведуть розмови про те, що добре було б через чотири роки вийти на рівень 2019.
І хоч ковід охопив світ у високосному 2020 році, деякі країни змогли захистити своїх громадян і від хвороби, і від економічних негараздів. Не всі, але деякі змогли. А в нас ще в квітні оголосили себе чемпіонами світу в боротьбі з коронавірусом, а тепер кожного дня по сотні людей помирає без кисню, ліків, лікування. І хто тут «доктор смерть»? Хто тут геноцид власного народу влаштовує? А в нас, маючи вісім місяців часу і гроші в ковідному фонді, замість лікарень і ліків витратили їх на розпил на дорогах і доплати міліції (саме міліції). А в нас, замість тестування, профілактики, 17 міліціонерів бігає за плавцем на пляжі, влаштовують ідіотські «карантини вихідного дня» при повних маршрутках без масок.
Тому не варто сподіватися на 2021тільки тому, що годинник пробамкає Новий рік. Варто усвідомити, що не високосність року є причиною проблем. Причина проблем інша. А усвідомлення цього є першим кроком до усунення самих проблем.
———-
Останні 7 років (задумався… офігів) я був в курсі подій що відбуваються в державі.
Я дуже добре пам’ятаю з чого починалась антикорупційна істерія, яка потім перетворилася в цілу війну проти Порошенка і завершилась державним переворотом в 2019 році.
А починалась вона з скрінів вайберу Пасішника. За легендою якийсь чувак з прізвищем Пасішник написав у вайбері таваріщу Абромавічусу про те, що погодив якусь посаду в мінекономіки (яке тоді очолював останній) з Кононенком.
Скріни з цим проханням розлетілись інформаційними ресурсами, посли Г7 робили заяви, Абромавічус писав заяви на звільнення, боти в інтернетах істерили. Всі розказували про технократів і корупцію. Ніхто не міг пояснити що то таке і що не так було на тих скрінах.
Далі були «розслідуваня» програми Схеми про те, що в Держохороні при Порошенку працюють ті самі охоронці, що й при Януковичу і що кияни ходять по тих самих вулицях по яких їздив Януковия
Далі були спроби ідіотів розказувати про тарифи на електрику і Роттердам+, при тому що ідіоти не мали навіть базового уявлення про галузь
Далі були плівки Оніщенка, які записані на ручний годинник в розмірі 47 касєт, де «Пшшшш-ппрррр-пшшшшш-…. щось говорив голос схожий на голос Порошенка»
Далі були беззвязні монологи і штурми палацу Жовтневий грузинською свинею і безтрусі путіги колоРади
Це все переривалося воплями так званих «антикорупціонерів», в яких вони волали що не можна в Януковича відбирати 1,5 мільярди вкрадених грошей, що не можна сварити Сірожу за квартиру, яку він купив за брудні гроші, що дві квартири, спіжджені «антикорупціонером» Каськом — то най буде, Бог дав….
І закінчилась каденція Порошенка ницою огидною маніпуляцією про Свинарчуків
За 5 років я так і не почув чого Порошенко корупціонер, чого його оточення корупціонери, що саме вони вкрали.
Не почув я відповіді на ці запитання і за наступні 1,5 року. Натомість надивився шоу де дебіли штурмують картинні галереї, при тому що їм надали документи і митні декларації.
Тим більше за весь той час я не почув, чому мудрий нарід з подачі послині США прирівнював невідому корупцію оточення Порошенка з війною, яка реально їм загрожувала і далі загрожує.
І другий бік медалі.
Тут можна розказувати багато: про Беню, підприємства, прібарахлітєлєй з МОЗУ
Але я наведу всього 3 приклади:
1) плівки на яких Труба зізнається в цілому ряді серйозних корупційних злочинів до яких причетне керівництво країни
2) брата голови ОПи (тобто, брата фактичного керівника країни) спійманого на гарячому з очевидними фактами
3) і цей приклад з заступником голови ОПи і діями генпрокурора.
В усіх цих прикладах факти корупції найближчого оточення Зелі є неспростовними.
Але нікому то не треба…
І я зроблю несподіваний для багатьох висновок.
Бо ця історія не про цю тимчасову владу, від них нічого іншого я не очікував
Ця історія про скотів, які своїми чорними ротами перетворювали народ на стадо, волаючи що корупція гірше війни вбиває державу, так і не надавши доказів тої корупції, а зараз позакривали їпальники і тихо мовчать, коли вороги реально вбивають державу.
От їм цього пробачати не можна за жодних обставин.
Йозеф Кнехт:
Що спільного між Цемахом, беркутівцями, що розстріляли Майдан, Денисом Єрмаком та Олегом Татаровим?
Їх всіх відмазав від в’язниці найвеличніший лідер світу, несцикло і нелох.
Юрій Каракай:
Особисто Дуремаром заблоковано:
1. Слідство по «вагнергейт».
2. Слідство по продажу державних посад братом Єрмака.
3. Арешт Татарова.
Глупо було б запитувати, він в «теме или в доле». Весь в лайні. По вуха.
Поделиться:
Загрузка...