Балансирование на краю пропасти

144

Чаша весов качается из стороны в сторону. Даже не весы это, а балансирование на краю пропасти.

Свалится Украина в пропасть объятий вонючего русского мира, или нация удержит страну от этой трагедии. Вот и качается ненька из стороны в сторону. С одного бока Зеленский, глубоко заглотив в Париже крючок с московской наживкой, сам не понимая как, уже танцует под дудку кремля. С каждым звуком послушно выбрасывает коленца. Правда его слуги и советники усиленно стараются прикрыть факт сдачи национальных интересов Украины, но с каждым разом это у них получается всё хуже и хуже!

А с другого бока нация вцепилась руками в Украину, чтобы не упала страна. Иначе потом не поднимем. Никогда уже…

Сегодня на улицы Киева, Львова, Днепра и других городов, снова вышли тысячи граждан Украины. Вышли, чтобы удержать страну! Безусловно кто-то скажет, что пришло всего тысяча, а кто-то обязательно ляпнет, что пятьсот и то за деньги. Ну идиотам идиотово, а нам своє робити!

Нация стала объединятся. Прежние политические дрязги уходят на второй план. И лично меня это радует. Сегодня в очередной раз внутренним врагам, которые повторяю, послушно танцуют под дудку кремля, была продемонстрирована решимость народа Украины!
Мы здесь! Мы никуда не делись! Мы объединились!

И если зелёные большевики не внемлют мирным акциям, то это будет их выбор и я им не завидую. Украинцев злить, себе дороже! Никто страну не отдаст на поругание так называемому русскому миру!

Слава Україні! Слава нації!

Зрада у Мінську зеленої бактерії розколола навіть його партію.
Лише наївна людина може сподіватися, що цього ж розколу не станеться з країною.

Саме це і задумував ворог, коли пропихував компроміс в наш табір. Це закон будь-якої війни: компроміс розколює протиборчу сторону. Головне — знайти слабку ланку, яка готова цей компроміс прийняти.

Цією слабкою ланкою зараз є олігархи, що контролюють владу. Один пропонував «важкий компроміс» ще в 2016 році і його тесть зараз поставив свій підпис під визнанням «полномочних прєдставітєлєй», інший — хоче продати нас РФ за 100млрд дол. А їхня підставна особа, на яку вони переписали нашу державу після перевороту у квітні, є звичайним наркоманом, який не вчив у своєму житті нічого, окрім сценаріїв жартів з КВНу, а тим більше історію. Його доля — бути знищеним після того, як почнеться бійка.

Тому розкол і кров — це те, що нас чекає після вступу у дію підписаного зрадниками. А далі на руїни зайде РФ і доб’є всіх, хто вижив.

Але це закономірний результат того, що з 2014го ми не добивали своїх ворогів. Тепер вони будуть тягнути нас до компромісу, бо в них є запасний аеродром. Вони можуть дозволити собі гратися нашою країною, а раптом що — в них є паспорти інших держав.

Зараз ми можемо перемогти лише, якщо швидко вибудуємо альтернативні державним структури з людей, які налаштовані проти зрадницьких дій. Такі люди є скрізь: у владі, а особливо в правоохоронних органах. Якщо вони вибудують координацію між собою, держава зрадників не встоїть.

Джон Сміт

Промежуточный итог

Офис президента делает вид, что на фоне угрозы коронавируса можно морозиться. Позиции президента Зеленского в части признания оккупационных администраций — России на Донбассе нет.
Напрасно!
Ведь глава его офиса ищет ему новых визави для переговоров. В прошлом году он сидел за столом с Путиным, теперь новый план — Пушилин и Пасечник.
Эти двое, как и их начальники, в Москве уже похвалили Ермака за «конструктивную позицию».

Нужно отдать Ермаку должное за политическую «смекалку». Он в очередной раз поставил страну на грань политического кризиса. Первый раз когда договорился с россиянами о разведении войск на линии фронта. Тогда мы узнали, что президент Украины «не лох».
Второй раз сейчас. Одним решением он расколол фракцию “слуг народа” и теперь все видят, что это не моносила, и реально коалиции нет или в любой момент может не стать.

Конечно, на первом этапе голосов подкинет партия кумовства с президентом России — ОПЗЖ.
Но это только для решений выгодных Кремлю.
А когда/если подключится улица, осуждать злочинну политику офиса президента будут не 50 «зелёных» депутатов, а 150.
У Януковича, кстати,тоже было монобольшинство и своя коалиция. А потом его не стало.

Односторонние уступки Кремлю от имени президента Украины не ведут к деоккупации Донбасса, не ведут к прекращению войны с РФ.
Они ведут к конфликтам в Киеве. Причём Майданов уже не будет. Все быстро и стремительно.
Вопрос, зачем они это делают, не даёт мне покоя. Зраду никто не допустит.

Roman Tsymbaliuk

Віталій Портников назвав регулярні візити депутатів фракції «Опозиційна платформа — За життя» до Москви частиною розробленого у Кремлі плану реабілітації Росії як агресора.

Про це Портников заявив у етері програми «Суботній політклуб» на Еспресо.TV.

«В Москві хочуть зробити вигляд, що в російсько-українських взаєминах все нормально, ніякої війни немає і Росія не сторона конфлікту. І кожен такий візит – приїхала ціла парламентська делегація, бачите, скільки народу? Розмовляємо, посміхаємося, зустрічаємося на різних рівнях з парламентарями братерської країни. А якщо там є якісь парламентарі, які не розуміють, що ми братерська країна, то це ж не росіяни у цьому винні, а націоналісти українські, з якими не може впоратися президент Володимир Зеленський», — сказав Портников.

За його словами, Москва так буде діяти й надалі.

«Тому, що вона весь час пересуває ці лінії конфлікту в український бік. Тут кілька ідей — перша, щоб скасували санкції проти Росії і кожен такий візит має бути доказом, що треба скасовувати санкції. І кожна зустріч окремо Зеленський – Путін це шлях до скасування санкцій. І навіть кожна зустріч Козак – Єрмак – це шлях до скасування санкцій. Тепер ще уявіть, що Зеленський на 9 травня до Москви поїде – і все! Це частина мозаїки реабілітації Росії як агресора», — переконаний Портников.

Поделиться:
Загрузка...