Аваков закликав Нацгвардію і поліцію готуватися до звільнення Криму й Донбасу

203

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков закликає Національну гвардію і Нацполіцію до готовності нести службу на Донбасі і в Криму після звільнення цих територій від окупації

Про це він заявив в ході річної підсумкової колегії в суботу в Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

«Що стосується Національної гвардії… Період фальшивих мітингів, які відволікають увагу, мине, і буде та фаза нашого життя, коли вам доведеться разом з Національною поліцією заходити в райони Донецької, Луганської області та Криму, звільнені від окупації. І потрібно буде правильно розставити пріоритети», – заявив він.

«Звільняти і захищати окуповані території – дуже важка робота, і ми це вже робили, коли звільняли території Луганської і Донецької областей. Треба готуватися до неї вже зараз», – цитує Авакова прес-служба МВС.

P.S. Аваков анонсировал создание патрульной полиции Крыма

В Украине будут созданы подразделения патрульной полиции Крыма и Севастополя, которые после деоккупации Крымского полуострова будут нести там службу. Об этом министр внутренних дел Арсен Аваков сообщил во время ежегодной итоговой коллегии МВД.

«Такие подразделения будут созданы. Они будут работать на других участках до тех пор, пока Крым не будет освобожден от оккупантов. Потом готовые подразделения будут там работать», — сказал он.

ngu.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...