Atlantic council про зв’язок Зеленського і Коломойського

59
Ціла стаття в Atlantic council про зв’язок Зеленського і Коломойського.

Як пише оглядач, у тих, хто сподівався на антиолігархічний закон, зруйнувалися надії, коли вони побачили результати конкурсу в Національній раді на 130 регіональних телечастот. Третину з них отримала фірма, яка належить Палиці, бізнес-партнеру олігарха Коломойського.
Автор нагадує, що шоу Зеленського виходило на телеканалі Коломойського і що олігарх фінансував його виборчу кампанію.
«Чи можна очікувати, що РНБО буде чесно дивитися на зв’язки Коломойського з Офісом президента? Яких зусиль РНБО докладе, щоб розкрити всю бізнес-імперію Коломойського, враховуючи, що значна частина його статків за межами України?
Це стало особливою чутливим питаням для Зеленського після витоку Pandora-papers та розкриття , що він володіє значними багатствами в офшорах. Причому більша частина тих багатств отримана з попередньої роботи на медіа-імперію Коломойського. Конфлікт інтересів занадто великий, щоб мати довіру до процесу, який безпосередньо підпорядковується такому президенту.»
Висновок: «Західні партнери України не можуть бути байдужими до недоліків стратегії деолігархізації Зеленського.
З українською олігархією не можна боротися вибірково, і будь-які спроби зробити це повинні бути засуджені. Мінімальна вимога полягає в тому, що імплементація правил повинна здійснюватися прозоро та неупереджено незалежним органом.»
Поделиться:
Загрузка...