Арестович: Бурба почав операцію щодо «вагнерівців» без погодження з Зеленським, а розвідників звільнили через перевитрату коштів

23

Радник голови Офісу Президента України Андрія Єрмака Олексій Арестович стверджує, що ексочільник ГУР МО Василь Бурба ухвалив рішення про активну фазу операції затримання бойовиків ПВК “Вагнер” без погодження з президентом Володимиром Зеленським. При цьому деяких розвідників, які брали участь у операції, звільнили начебто через перевитрату коштів.

Про це Арестович заявив в ефірі «Зворотного відліку» на “Суспільному”.

«Я можу вам закинути ще одну версію, яку належить перевірити ДБР. Перше, розвідників, які виконували цю операцію у 2018 році, не лише не відсторонили, але і нагородили і вони служать досі. Відсторонили лише командира спецрезерву, його заступника і колишнього співробітника СБУ, який перевівся до ГУР. Відсторонили їх за нездатність пояснити величезні фінансові витрати, як капітальні, так і оперативні витрати”, — сказав Арестович.

«Щодо пана Бурби. Я пропоную вам ще одну версію, суспільно значущу інформацію надаю, яку варто перевірити правоохоронним органам. Пан Бурба за деякими даними, якіу мене є, ініціював активну фазу операції по затриманню, не повідомивши верховного головнокомандувача. Одноосібно, ініціативно. Тобто найманці відправились у Білорусь за нашим сценарієм без повідомлення президента України, верховного головнокомандувача”, — сказав Арестович.

За словами Арестовича, Бурба поставив Зеленського вже перед фактом проведення операції.

Нагадаємо, колишній начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Василь Бурба заявив, що вказівку про перенесення фінального етапу операції щодо затримання «вагнерівців» він отримав від голови Офісу президента Андрія Єрмака.

Як відомо, 29 липня 2020 року під Мінськом було затримано 33 найманців приватної військової компанії Вагнера. Україна просила Білорусь видати 28 затриманих у зв’язку з їх причетністю до «ДНР» та «ЛНР», але Лукашенко вирішив відпустити «вагнерівців» у Росію.

P.S.

Після слів Арестовича, що Бурба сам винен і має отримати кримінальну відповідальність за виконання вказівки того, хто не мав повноважень її віддавати, будьте певні: всі генерали і чиновники дуже добре ці слова почули.
Бо це слова самого Зеленського.
Кримінально-мафіозний клан, який захопив державну владу в нашій країні, замість офіційної системи прийняття рішень ввів неофіційну, кримінально-понятійну. Вказівки в ній віддаються кивком голови, а керують всім якісь консільєрі без офіційних повноважень. Головний же начальник максимально уникає брати відповідальність за розпорядження і одразу ж перекладає її на тих, хто його розпорядження виконав.
Цим Зеленський і Єрмак фактично вимагають від будь-якого виконавця вбудуватися в подібну форму стосунків на правах не просто дурня, а якогось слимака без всякої самоповаги. В кримінальних колах, звісно, існує когорта виконавців, які професійно беруть на себе строки паханів. Удачі Зеленському і Єрмаку знайти таких виконавців, хто зможе чітко бути впевненим, що через 2 роки пахани самі не будуть на нарах.
Тому насправді слід очікувати остаточної трансформації державного апарату в кримінальну ОЗУ, наскрізь просякнуту агентурою ворогів. Всіх адекватних людей звідти вже давно пішли, залишилися негідники з паспортами третіх країн, чий основний мотив — прібарахліться і розвалювати нашу державу.
В Ізраїлі спецслужби проти свого президента за домовленості з ворогом прийняли міри. В Румунії генерал, якому Чаушеску віддав наказ розстрілювати народ, раптом зрозумів, що за це буде відповідати він сам, і вирішив цього не чекати: арештував самого Чаушеску, а потім швидкий суд і розстріл. До речі в результаті він відсидів всього 5 років і вийшов по УДО (це за наказ розстріляти 1000 румунів).
Так що серед членів кримінальних спільнот завжди є ті, хто хоче соскочіть. Зіскакуйте, хлопці. Але зіскочити ви зможете лише, якщо допоможете суспільству розвалити цей мафіозний клан зсередини. Удачі вам в майбутньому прикинутися патріотами в тилу ворога.
Поделиться:
Загрузка...