Арахамія прилетів на форум «Слуг народу» приватним літаком але не оплатив свій переліт

56
Арахамія прилетів на форум «Слуг народу» приватним літаком, а потім заявив, що не знає, чий це літак. Проте, як легко вдалось вияснити, борт належить миколаївському підприємцю Юрію Калюжному.

Очільник фракції не оплатив свій переліт і не задекларує його як великі витрати, що за законом повинно стати причиною початку розслідування з боку НАБУ. Якщо Арахамія скористався літаком Калюжного безкоштовно, він фактично отримав від нього неправомірну вигоду. А це може вважатися хабарем.
❗️ От цікаво виходить… Буданов з Гогілашвілі «не знають», що проживають у домі, який належить російському мафіозі — а мова йде не просто про громадян України, а про начальника військової розвідки та заступника міністра МВС! Арахамія «не знає», на чиєму літаку літає. Гарант «не знає», в яких офшорах знаходяться вкрадені ним та Коломойським кошти «Привату» та куди продаються його серіали. Єрмак «не знає», чиє громадянство мають його підлеглі…
Проте всі вони чудово знаються на тому, як керувати державою, та у чому «винен» Порошенко.
Україна — дуже демократична держава (іноді навіть занадто), але, думаю, настав час робити виключення і застосовувати до окремих високопосадовців «каральну» медицину у купі з карним кодексом. Іншого способу лікувати хронічну амнезію зелених покидьків я не бачу.
Поделиться:
Загрузка...