Арабські Емірати закуповуватимуть українські фрукти

61
Яблука, черешня, лохина, волоський горіх та печериці можуть зайти на ринок Об’єднаних Арабських Еміратів уже цього маркетингового сезону

За попередніми прогнозами, експорт українських яблук становитиме до 4 тис. тонн на рік. А за умови налагодження авіадоставки суттєво можуть зрости й продажі вітчизняної малини, передає прес-служба Української плодоовочевої асоціації (УПОА).

Під час проведення найбільшої продуктової виставки GulFood у Дубаї (ОАЕ) українські виробники налагодили контакти та домовилися про експорт на арабський ринок українських фруктів і ягід.

Зокрема, підприємці випрацювали оптимальні рішення для організації поставок до Еміратів черешень і лохини вітчизняного виробництва. Планують також нарощувати перевезення літаками продукції, що має малий термін придатності.

Також сторони домовилися про збільшення поставок українських яблук.

«Вітчизняні виробники в маркетинговому сезоні-2018/19 мають змогу реалізувати на ринку ОАЕ біля 200 контейнерів з яблуками. Це — 4 тис. тонн продукції. При цьому експорт зростатиме щомісяця. Це сприятиме збільшенню поставок у наступному маркетинговому сезоні 2019/20», — наголошується у повідомленні Асоціації.

До того ж, через конкурентну ціну та адекватну якість купівлею українських яблук крім ОАЕ зацікавилися поставники Саудівської Аравії, Єгипту, Кувейту та Катару.

Окрім того, значний потенціал на ринках Близького Сходу мають заморожені фрукти українського виробництва.

Поделиться:
Загрузка...