Термінові новини зі США. П’ятниця 4 квітня 2025 року. Оновлення щодо катастрофічного падіння на фондовому ринку.
Внаслідок оголошеної Трампом у середу торговельної війни драконівських митних тарифів буквально на всі імпортні товари, фондовий ринок США, який вже впав у прірву в четвер, продовжив катастрофічне падіння у п’ятницю з ще більшою швидкістю
Нью-Йоркська фондова біржа закрилася у п’ятницю, знову зафіксувала безпрецедентне падіння капіталізації майже всіх провідних американських компаній у різних галузях
Індекс Доу Джонса, зважений індекс цін на акцію 30 найбільших компаній США, впав на 5,5% (після падіння на 3,98% у четвер).
Індекс S&P 500, зважений індекс вартості акцій 500 найбільших компаній США, впав на 5,97% (після падіння на 4,9% у четвер).
Індекс Nasdaq найбільших високотехнологічних компаній впав на 5,8% (після падіння на 5,97% у четвер).
Зниження будь-якого з цих індексів навіть на 1% вважається колапсом. Те, що сталося у четвер та п’ятницю, це катастрофа на фондовому ринку.
=====
Термінові новини зі США. Четвер, 3 квітня 2025 року. Оновлення щодо катастрофічного падіння на фондовому ринку.
Торгова війна Трампа, оголошена в середу, про драконівські митні тарифи буквально на всі імпортні товари, спричинила катастрофічний обвал Фондовий ринок США зазнав найбільшого падіння з березня 2020 року, коли було оголошено пандемію covid-19.
Нью-Йоркська фондова біржа закрилася з найгіршими результатами за понад п’ять років.
Індекс Dow Jones, зважений показник вартості акцій 30 найбільших компаній США, впав на 3,98%.
Індекс S&P 500, зважений показник вартості акцій 500 найбільших компаній США, впав на 4,9%.
Індекс Nasdaq найбільших високотехнологічних компаній впав на 5,97%.
Зниження будь-якого з цих індексів навіть на 1% вважається колапсом. Те, що сталося в четвер, вже не обвал, а стрибок у прірву.
Наприклад, акції Apple за один день впали в ціні на 9%, акції Nvidia – на 8%. Акції Tesla, які з грудня впали у ціні понад 50%, впали ще на 5%.
Торгова війна, яку розпочав Трамп, — це намагання знищити світову економіку. Це може викликати дуже великий ажіотаж у всьому світі.
Попередній американський президент, який розпочав аналогічну торговельну війну з усім світом у 1930 році — Герберт Гувер, привів економіку США до Великої депресії, у глобальному масштабі, криза, яка розповсюдилася по світу, сприяла приходу до влади в Німеччині наци і загальне бажання вирішувати свої проблеми за рахунок інших.