90 мільярдів гривень. Це як мільярд дерев, тільки 90

1 243
90 мільярдів гривень, якщо бути точним.
Це як мільярд дерев, тільки 90.
Саме для цього все і було — розповіді про «мародєрів» та «епоху бідності, про «Ротердам» і «свинарчуків».
Саме для цього знімаються відосікі, влаштовуються провокації з арештами військових та переслідуваннями опозиції.
Для цього кидаються звинувачення союзникам та руйнуються зв’язки з цивілізованим світом.
Для цього за допомогою тотальної брехні в телевізорі українців перетворюють на малоросійську худобу.
Просто щоби одним законом можна було безконтрольно використати 90 мільярдів.
Сподобалось так вчинити з «антиковідним фондом», це друга серія.
Тут все — і тарифи, і ціни, і безробіття, і відміна субсидій, і збитки держпідприємств, і помиї для солдатів, і гарантована бідність країни на довгі десятиліття наперед.
Ніхто вже нічого не приховує — бо більшість українців відмовляється думати, в той час як влада вже діє скоріше як окупант.
Мільярдне дерево Великого Зе-Садівництва
.
Ви бачили як керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін йшов на штурм Банкової через те, що Зеленський підписав закон, за яким майже 100 мільярдів гривень, виділених нібито на будівництво дороги, буде віддано БЕЗ ТЕНДЕРУ якійсь конторі. Йдучи на штурм Банкової Віталій так і сказав: «Все, за що я боровся тепер не має жодного значення, то ж краще померти за ідеали ніж жити в такому соромі»
А бачили як Сергій Лещенко, Мустафа Найєм і Світлана Заліщук покликали всіх на Майдан, сказавши: «Досить, несила більше терпіти тих корупціонерів, що обнаглівши до краю мають бажання красти мільярди»?
А чули як Олег Березюк, Оксана Сироїд і Андрій Садовий сказавши, що не будуть терпіти клептократію, оголосили голодування на Банковій? Вікторії Войціцькій Банкова підпалила кущ під хатою натомість.
Ще далі пішли єдина дієва команда новообличних антикорупціонерів з Голосу, пообіцявши знищити корупцію на корені і давши клятву «Я не здамся без бою».
Не мовчав і «автор системи Прозоро» Максім Нєфьодов, прямо заявивши, що не треба тут розказувати, що «Царь хороший, боярє плохіє», у нас тут не росія. Не треба розказувати, що оточення краде, а шут нічого не знає. І власне, підписання таких законів і свідчить про те, що шуту заносять, заносять багато, особисто. Для того воно і робиться.
Ви це все бачили?… І я не бачив!
Понабирали посліду до рота і мовчать.
Поделиться:
Загрузка...