• Главная
  • Политика
  • Украина
  • Мир
  • Экономика
  • Мир о нас
  • Мнение
  • Боевые действия
  • ВПК
Facebook Twitter Instagram
Trending
  • Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 23.06.26
  • Уражено центр космічного зв’язку у Московській області
  • Завод, що виробляє електроніку для російських ракет Іскандер та Х-101, уражено у Воронежі, — Генштаб
  • Постачання Криму та удари України
  • Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 20-21.06.2026​
  • Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 22.06.26
  • Після атаки дронів в порту “Кавказ” спалахнули три автомобільні пороми
  • Ці дегани побігли віддавати свої ордени общипаного орла, бо не знають, що інше робити
Republic.com.ua
  • Главная
  • Политика
      Featured
      20.05.20260

      Прощавай євроінтеграція… Кредит, до речі, також бай-бай…

      Recent
      21.06.2026

      Ці дегани побігли віддавати свої ордени общипаного орла, бо не знають, що інше робити

      20.06.2026

      «Самальоти лєтять, будєм всех банбіть»

      17.06.2026

      Воїстину! Маріуполь і Бердянськ — підтвердять

    1. Украина
        Featured
        08.05.20260

        Як Цукерман та Міндіч встигли втекти з України?: опубліковано третю серію «плівок Міндіча»

        Recent
        21.06.2026

        Після атаки дронів в порту “Кавказ” спалахнули три автомобільні пороми

        21.06.2026

        Польська глибинна держава пам’яті

        20.06.2026

        Сили безпілотних систем уразили газову інфраструктуру Криму ВІДЕО

      1. Мир
          Featured
          05.04.20260

          США знищили два власні літаки та гелікоптер, які застрягли в Ірані після порятунку пілота

          Recent
          20.06.2026

          Іран знов закрив протоку Ормуз для судноплавства

          19.06.2026

          США в Ірані отримали поразку у війні

          18.06.2026

          Момент удару по резервуару на Московському НПЗ: вибухом зірвало люк

        1. Экономика
        2. Мир о нас
        3. Мнение
        4. Боевые действия
            Featured
            01.06.20250

            Унікальна спецоперація — уражено понад 40 літаків ворога ВІДЕО

            Recent
            23.06.2026

            Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 23.06.26

            22.06.2026

            Уражено центр космічного зв’язку у Московській області

            22.06.2026

            Завод, що виробляє електроніку для російських ракет Іскандер та Х-101, уражено у Воронежі, — Генштаб

          1. ВПК
              Featured
              25.11.20240

              Безвідповідальні злочинці: Як ЗСУ залишили без мін — афера на 25 мільярдів гривень | Юрій Бутусов

              Recent
              12.06.2026

              Американський Hornet: ударний БпЛА, що нищить російську логістику

              26.05.2026

              Як знищують український ВПК перед лицем геноциду

              20.05.2026

              Дивовижна історія сталася з компанією Fire Point

            Republic.com.ua
            You are at:Home»Мир о нас»750 украинских туристов закрыли на карантин в Египте

            750 украинских туристов закрыли на карантин в Египте

            0
            By Юрий on 15.03.2020 Мир о нас

            В двух отелях на египетском курорте Шарм-эль-Шейх украинских туристов закрыли на карантин, поскольку у других отдыхающих заподозрили коронавирус.

            Об этом сообщили в Министерстве инфраструктуры.

            «Если лабораторные тесты после окончания карантина не обнаружат случаев заболевания COVID-19 или подозрений на инфицирование, украинские туристы смогут вернуться домой», — говорится в сообщении.

            Речь идет об отелях Reef Oasis Beach Resort 5* и Sentido Reef Oasis Senses Resort 5*.

            Туристический оператор Join Up! уточняет, что граждане Украины будут находиться во время карантина в отелях.

            В Министерстве иностранных дел уточнили, что в Шарм-эль-Шейхе закрыли на карантин 750 украинских туристов. Об этом сказал директор Департамента консульской службы МИД Украины Сергей Погорельцев.

            «Посольство Украины в Египте сообщает о 750 гражданах Украины, которые находятся на 14-дневном карантине в отеле Reef Oasis Beach Resort (город Шарм Эль Шейх)», — сообщил Погорельцев.

            Он добавил, что карантин введен в связи с выявлением коронавируса у двух итальянских туристов, которые находились в отеле.

            По состоянию на утро 15 марта, в Египте зафиксировано 109 случаев SARS-COV-2. Двое людей скончались.

            Напомним, с полуночи 17 марта Украина закрывает на две недели границу для авиационного, железнодорожного и автобусного сообщения. Всех украинских граждан призвали вернуться домой до этого времени. Чтобы вернуться в Украину из-за границы в период карантина необходимо зарегистрироваться в системе «ДРУГ».

            P.S.

            Из того разумного, что удалось прочитать, можно сделать следующие выводы.

            Носите маску и очки. Во-первых, маска все же снижает риск заражения, а во-вторых, что главнее, затрудняет прикосновение к лицу. Маска, шарф, платок, балаклава. Не важно. Главное, чтоб был барьер между вашими руками и вашими слизистыми.

            Если бы вместо идиотии с покупкой гречки и туалетной бумаги, давали нормальные советы, то самый главный из них был бы — купите тонкие матерчатые перчатки. Всем. Себе. Сотрудникам. Родственникам. Главное, своим старикам. Ровно для этой же цели. Вирус на тканевых пористых поверхностях живет несколько часов — но живет. На руках, как пишут, вирус гибнет за 15 минут, но за это время вы успеете потрогать лицо несколько раз. А грязной перчаткой люди в лицо лазить не любят.

            Оболочка коронавируса состоит из липидной (жировой) короны, которой он и прикрепляется к слизистой. Мыло отлично её разрушает. Мойте руки как можно чаще. Спирт выше 60 процентов — вообще идеально.

            Протерли руки — протерли мобильник. Пришли домой — протерли все, что наиболее часто контактирует с окружающим миром: рулевое колесо, опять мобильник, кредитки, очки, ключи, что там еще.

            Самое главное. Группа риска. Пожилые люди.
            Так вот.

            САМОСТОЯТЕЛЬНО ОБЕСПЕЧЬТЕ СЕЙЧАС СВОИМ ПОЖИЛЫМ РОДСТВЕННИКАМ КАРАНТИН.

            Позвоните маме. Объясните ей опасность. Купите ей маску и перчатки. Санитайзер. А, самое главное, объясните ей, что выходить из дома сейчас не надо. Никуда. Совсем. И приглашать в дом сейчас — тоже никого не надо. Включите ей «Сватов» — черт с ним, пусть смотрит в этот раз — и усадите на две недели перед телевизором.

            Займитесь обеспечением своих пожилых родственников сами. В маске. Без контакта. Не надо пока обниматься-целоваться. Вы можете быть потенциальным переносчиком, помните. Принесли продукты, с расстояния в метр поинтересовались, как дела, ушли.

            Никаких детей к бабушкам-дедушкам.
            Давайте-ка я это тоже большими буквами напишу:

            НИКАКИХ ДЕТЕЙ К БАБУШКАМ-ДЕДУШКАМ.

            Даже здоровых. Риск для детей гораздо ниже, но они являются отличными переносчиками. Бабушка посюсюкала внучку, внучке хоть бы что или в стадии ОРВИ, бабушка померла. Пару недель можно потерпеть, ничего страшного.

            Если у вас есть одинокие бабули соседи — займитесь их обеспечением в таком же формате, как и своих мам-бабушек. Главное — объясните им. Они действительно не понимают. Разжуйте и растолкуйте.

            В общественных местах минимализируйте контакты с любыми поверхностями, помните, что на гладких твердых поверхностях вирус живет дольше, может даже и до двух-трех суток, полностью исключите пользование наличными деньгами, не ешьте ничего на улице на ходу, кафе-рестораны тоже подождут, вспомните про свое личное пространство и держите дистанцию в метр, в офисе между сотрудниками и клиентами установите хотя бы стол, в общественном туалете дверь открывайте локтем, кнопки в лифте нажимайте ключами, купите огнемет — что с ним делать, вы знаете.

            Ну, ладно. Огнемет не надо.

            А самое главное. Скажите бабушке, что церковь закрылась. Бог простит. Это ложь во спасение.

            Вот, правда. Если основной группой риска являются пожилые люди, и то тут, то там появляются прогнозы, что смертность среди них будет и вправду серьезной, а вирус попадает в организм через слизистую, то, казалось бы, самое логичное в первую очередь закрыть места скопления именно пожилых людей, в которых они именно целуют общие деревянные дощечки с нарисованными портретами, и с утра до ночи талдычить по телевизору что не надо этого делать и что пока надо сидеть дома.

            А то это, конечно, замечательно, что первой умершей в Украине женщине посветили в лоб термометром. Но она прилетела — и первым делом пошла в свою любимую церковь. А там такие же пожилые женщины целуют те же самые иконы.

            В общем, пока мы живем в мире, где скупают гречку и туалетную бумагу — возьмите на себя этот грех сами. Наврите бабушке.

            Я не эксперт-вирусолог, это исключительно мои исключительно субъективные выводы, которые я сделал для себя сам, читая всю попадающуюся мне информацию, но эта та модель поведения, которой я собираюсь придерживаться. Если кто-то считает её разумной — с радостью с вами делюсь.
            Не кашляйте.
            Это каламбур.

            Аркадий Бабченко

            COVID-19 …. Italia

            З чого все починалося…..
            21лютого:
            Пацієнт 1 — активіст, волонтер, спортсмен ЗДОРОВИЙ 38 річний хлопець МАТТІЯ.

            І тут все почалось:
            Повний Карантин тільки для однієї зони в провінції Мілану.

            Для інших міст Карантин без особливостей.
            Закриті всі навчальні заклади та університети.
            Всі інші живуть звичайним життям; працюють, зустрічаються з друзями, коментують статистику….
            З’являється інформація, що в світі помирають щодня, намного більше людей від звичайної застуди , онкології, ДТП, суїциду…..І т.д…… поширюється фраза, що- це все НЕ так серйозно! Переживемо ! Вже був свинячий грип!

            8 березня:
            Майже 10 тис. ПОЗИТИВНИХ, 300 померло, ПРО ОДУЖАННЯ, ЩЕ НІХТО НЕ ГОВОРИТЬ
            Пацієнт номер один бореться за життя…. його переводять з однієї лікарні до ІНШОЇ…. 30 лікарів ламають голову над тим яке лікування призначити …. Все марно …. МАТТІЯ в штучній комі…

            Вже закрито всі розважальні заклади, спорт зали, ВІДМІНЕНІ ВСІ концерти, НАВЧАЛЬНІ СЕМІНАРИ, КУРСИ. РЕСТОРАНИ ТА БАРИ ПРАЦЮЮТЬ З 6.00 до 18.00. Між відвідувачами 1 метер дистанції…. Всі з цього сміються ! Ніхто не вірить! Ніхто не носить масок та перчаток!

            8 березня вночі влада Італії оголошує повний карантин по цілій Італії.
            Люди ввечері 8 березня починають ВТІКАТИ з Мілану в інші міста. До своїх рідних. ТИМ РОЗНОСЯТЬ COVID-19 ПО іншим містам.

            9 березня

            Що значить повний карантин???? — обмеження пересування з одного регіону в інший, закриття всієї приватної діяльності, магазинчиків, студії, салонів краси, перукарень….. всі хто обслуговує та приймає клієнтів, повинні закритися.

            З 10 березня моя студія зачинена!

            В мене є витрати, є налоги, є оренда, є витрати по заробітній платі працівниці, яка на фіксованій заробітній платі………..
            Поки що, — це все мої проблеми! Не думаю що нам підприємцям щось компенсують.

            Але гроші це справа наживна…. лиж би здоров’я було, стабільність та терпіння.

            11 березня Лікарні переповнені…. Лікарі обирають кого спасати а кого просто лікувати……….

            І тут Італійці розуміють, що все набагато серйозніше….. 12 березня всі міста мільйонники зупиняються.

            А хтось продовжує прогулянки ….. В нелюдних місцях…. В парках…. на березі моря….. починається депресія…. Всі мають відмовитись від своїх звичок. Сніданок в кафе, зустріч з друзями під час АПЕРАТИВУ…. обіди та вечері в ресторанах….. ЦЕ ВСЕ ПОЗА ЗАКОНУ!

            #iorestoacasa — це гасло з яким почалася самоізоляція. (#язалишусьвдома)

            14 березня о 14.30:
            Майже 20 000 ПОЗИТИВНИХ, 1450 померлих, зараз щодня вмирають 200 людей! І тільки 1600 випадків одужання за весь цей період боротьби з цим Вірусом — це за офіційними даними.

            Виходить нова деректива-заборона прогулянок по парках….. всі виліти літаків скасовуються.

            І тільки після цих даних італійці задумались…. і почали СТАРАТИСЯ ДОТРИМУВАТИСЬ карантину.

            Доречі хочу відмітити, що люди похилого віку не дисципліновані. Вони найбільше порушують цей режим. І найбільше не вірять в цю ПАНДЕМІЮ!

            Українці! не будьте легковажні ! віднесіться до цієї недуги дуже відповідально.
            Від кожного з вас залежить наскільки інтенсивним буде розповсюдження вірусу COVID-19.
            Україна не готова до таких випробувань!

            P.S. В супермаркетах все є…. черги по 2 години щоб зайти в супермаркет. Дистанція 1 метер.
            В продажі не має масок та дизинфікуючих…та вітаміну С.

            P.S. Багато мені в приват пишуть чому я не приїхала….. — не приїхала бо усвідомлюю, що — це небезпечно для моїх рідних та близьких!

            P.S. — та запитання чи у мене все добре? — У нас все добре …. Ми з чоловіком самоізолювалися … ВСІ ПРАВИЛА КАРАНТИНУ ДОТРИМУЄМОСЯ.

            ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ

            Tetyana Tokay перебуває в Milan, Italy.

            Гречка и горох или запас в жопу не е*ет — драма в двух действиях. Почему гречка и горох? Хранятся 20 месяцев, если прокалить, хранить в пластике и не открывать лишний раз то все 30. Лично ел гречку, которой было 4 года — по вкусу не отличается от той, что в пачке. Рацион который перекрывает ВСЕ запросы человека на самом деле достаточно прост. Это говорит нам вся история Средневековья, когда люди месяцами жили в состоянии поста на гороховом пюре и селедке.

            40 грамм селедки в день, 50 грамм любой нежирной рыбы, хоть речной, хоть копеечного хека и минтая, 200 грамм гречки, 150 грамм гороха, пару 50 граммовых стаканчиков жаренных семечек или орехов, столовая ложка сахара, половина литра молока, 40 грамм моркови, 200 грамм капусты квашеной или свежей, 80 грамм курицы и 60 яйца перекрывает все запросы человека по всем кальциям, клетчаткам, белкам, минералам и углеводам. Можно проверить в любой программе. Это основа и база. Дальше можно играться как хочешь — менять капусту на цитрусовые или отвар шиповника. Менять гречку на хлопья или картошку. Молоко творогом с сыром перекрывать или йогуртами с бифидобактериями. А минтай креветками и мидиями. Жонглировать орехами и семечками. На любой вкус и бюджет. Но да, можно месяцами сидеть на крупах, капусте и заморозке и получать всё, что требуется. Семена чиа и отвар ягод годжи не обязательно.

            То, что разметают горох и гречку, это означает что покупают лучшее соотношение веса, цены, калорийности и срока хранения. Боятся, экономят деньги, не верят смотря на Италию, что нас пронесет, помнят, что 20 месяцев в случае гречки лучше чем 15 в случае риса. Можно смеяться с этого, конечно. Но факт имеет место быть.

            Кирилл Данильченко
            Египет карантин коронавирус
            Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email
            Юрий

              Related Posts

              Постачання Криму та удари України

              Том Купер: звіт про війну в Україні за 15 червня 2026 року

              Заборонений Бандера: чому Польща вимагає перейменувати вулицю у Вінниці

              Comments are closed.

              Последние новости
              • Сегодня
                11:09
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 23.06.26
              • 22.06.2026
                20:46
                Уражено центр космічного зв’язку у Московській області
              • 22.06.2026
                15:02
                Завод, що виробляє електроніку для російських ракет Іскандер та Х-101, уражено у Воронежі, — Генштаб
              • 22.06.2026
                11:54
                Постачання Криму та удари України
              • 22.06.2026
                11:38
                Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 20-21.06.2026​
              • 22.06.2026
                11:23
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 22.06.26
              • 21.06.2026
                19:46
                Після атаки дронів в порту “Кавказ” спалахнули три автомобільні пороми
              • 21.06.2026
                12:23
                Ці дегани побігли віддавати свої ордени общипаного орла, бо не знають, що інше робити
              • 21.06.2026
                12:17
                Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 19.06.2026​
              • 21.06.2026
                12:11
                Польська глибинна держава пам’яті
              • 21.06.2026
                11:47
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 21.06.26
              • 20.06.2026
                18:56
                Поточні втрати рф внаслідок санкцій, станом на 17-18.06.2026​
              • 20.06.2026
                17:25
                «Самальоти лєтять, будєм всех банбіть»
              • 20.06.2026
                17:13
                Іран знов закрив протоку Ормуз для судноплавства
              • 20.06.2026
                16:58
                Незмінна онтологія Московії: Що Бандера вичитав у де Кюстіна?
              • 20.06.2026
                16:41
                Сили безпілотних систем уразили газову інфраструктуру Криму ВІДЕО
              • 20.06.2026
                10:23
                Загальні бойові втрати ворога з 24.02.22 по 20.06.26
              • 19.06.2026
                22:23
                ОРДЕН ДАВ — ОРДЕН ЗАБРАВ: перемога польського шовінізму над здоровим глуздом
              • 19.06.2026
                22:06
                Сили безпілотних систем уразили сховище газу противника в Криму
              • 19.06.2026
                21:51
                Том Купер: звіт про війну в Україні за 15 червня 2026 року
              • Интересное видео
              • Фоторепортаж
              11.06.2026

              Оптоволокно: без шансів для ворога. Робота пілотів «Фенікса» ВІДЕО

              19.05.2026

              Мишоловка для російських мільйонерів ВІДЕО

              22.03.2026

              Двоє російських окупантів самоліквідувалися пострілами в голову ВІДЕО

              17.11.2025

              Костянтинівка, Донецька область, Україна ФОТО

              06.04.2024

              Щоб вийшов найнайвеличніший ракурс ФОТО

              14.03.2024

              Наслідки ворожих обстрілів Сумщини ФОТО

              Re:public
              • Контакты
              © 2026 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.

              Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.