Порошенко назвал количество женщин в ВСУ

41

 Президент Петр Порошенко отмечает, что главной чертой современной украинской армии стала успешная гендерная политика.

Президент отметил, что процент женщин, которые приходят в армию защищать Украину, постоянно возрастает 

«На сегодняшний день в рядах ВСУ проходят военную службу и работают 54 тысяч женщин, из них более 20 тысяч – женщины-военнослужащие. С начала этого года на контракт поступили более двух тысяч женщин. Столько же имеют статус участников боевых действий. Процент женщин, которые приходят в армию защищать Украину, постоянно увеличивается», — написал президент в Facebook.

По его словам, раньше невозможно было представить снайпера или разведчицу в форме Вооруженных сил Украины. Однако благодаря последним нормативным изменениям женщины получили возможность занимать больше военных должностей — всего их уже более 100!

Хочу побажати нашим жінкам дві речі. Перша – це любов. Мені дуже пощастило, бо я знаю, що це таке. Ми з Мариною вже 33 роки разом. І кожен ранок я дякую Бога за те, що Він послав мені найулюбленішу жінку. Друга – це мир. Як би нам важко не було, ми боремося за те, щоб він прийшов на нашу українську землю.

Опубліковано Петром Порошенком 7 березень 2017 р.

 

Ти підбори змінила на берці

Ти підбори змінила на берці На передовій – весна. Традиційно на її початок припадає Всесвітній жіночий день, тож командування та чоловічий колектив 93 ОМБр хочуть висловити свої найщиріші вітання всім українкам, а особливо — дівчатам-військовослужбовцям. Дякуємо за підтримку тим, хто чекає нас вдома. Дякуємо за сміливість тим, хто виконує пліч-о-пліч із нами бойові задачі. Сьогодні — як і завжди –ми, чоловіки, впевнені: ви – найкращі. Окремо хочемо привітати Христина Панасюк та подякувати за можливість використати її чудову пісню!

Опубліковано 93-тя ОМБр 7 березень 2017 р.

 

Поделиться:
Загрузка...