Шойгу назвав реальну чисельність збройних сил РФ

68

 Збройні сили Росії укомплектовані особовим складом на 93 відсотки. Про це, як передає «Інтерфакс», заявив міністр оборони Росії Сергій Шойгу, виступаючи в Держдумі.

За словами міністра, на даний момент контрактниками повністю укомплектовані всі сержантські посади в збройних силах. Всього військовослужбовців контрактної служби налічується 380 тисяч осіб.

За його словами, практично вирішена проблема з військовослужбовцями в розпорядженні (тобто виведеними за штат і перебуваючими поза посади в зв’язку з реорганізацією та скороченням військових частин). «Зараз їх кількість становить дві тисячі осіб на всі збройні сили. Ще три роки тому їх було 49 тисяч», — пояснив Шойгу.

Гранична штатна чисельність військовослужбовців збройних сил Росії, визначена в момент старту військової реформи 2009 року, становить один мільйон осіб, таким чином, на даний момент вони налічують близько 930 тисяч осіб.

За чинним планам, з цього мільйона 499,2 тисячі до 2021 року повинні скласти контрактники, 220 тисяч — офіцерський склад, близько 50 тисяч — прапорщики та мічмани, а решта — строковики, які проходять службу за призовом. Спочатку передбачалося, що число контрактників буде доведено до 425 тисяч до 2017 року, але після 2013-го квоту на них наростили до півмільйона.

Поделиться:
Загрузка...