Укроборонпром разработал новое ракетное вооружение для ВВС ВИДЕО

69

 ГП Укроборонпром разработал новое ракетное вооружение для Военно-воздушных сил Украины. Об этом сообщил президент Петр Порошенко на странице в Facebook.

Ракеты калибром 57-мм предназначены для поражения наземных целей. Их спроектировали для вооружения ударных вертолетов и самолетов.

Испытания прошли успешно, экипаж вертолета, оснащенный новыми двигателями и станцией оптико-электронного подавления Адрос, попал в заданные цели.

Для того, чтобы выпустить полный блок из 20 ракет, нужно полсекунды.

Маю гарну новину. "Укроборонпром" розробив нове ракетне озброєння для Військово-повітряних сил України. Ракети калібром 57-мм призначені для ураження наземних цілей і спроектовані для озброєння ударних вертольотів та літаків. Під час успішних випробувань екіпаж вертольоту, який, до речі, оснащений новими двигунами, а також станцією оптико-електронного придушення "Адрос", влучив у задані цілі. Лише півсекунди потрібно, щоб випустити повний блок з 20 ракет. Добра робота, хлопці!

Опубліковано Петром Порошенком 10 лютого 2017 р.

 

P.S. ДАХК “Артем”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, розробив та виготовив нове ракетне озброєння для Повітряних сил Збройних сил України. Нові ракети калібром 80-мм призначені для ураження наземних цілей та спроектовані для озброєння ударних вертольотів та літаків із використанням штатних пускових блоків.

Державна акціонерна холдингова компанія (ДАХК) «Артем», що входить до складу ДК «Укроборонпром», розробила та виготовила нові 80-мм ракети РС-80КО з кумулятивно-осколковою бойовою частиною для ураження наземних цілей.

У випробуваннях був задіяний модернізований силами підприємств-учасників Концерну вертоліт Мі-8МСБ, який оснащений новими двигунами, прицільним та навігаційним обладнанням, а також станцією оптико-електронного придушення “Адрос”.

Екіпажем вертольоту Мі-8МСБ були проведені пуски нових ракет, як одиночні, так і чергою. Всі ракети вийшли з пускових блоків штатно та влучили в задані цілі. Варто зазначити скорострільність ракетних стрільб чергою, випуск повного блоку, який вміщує 20 ракет, займає біля половини секунди.

Ракетні снаряди РС-80КО спроектовані для озброєння ударних вертольотів армійської авіації та літаків із використанням штатних пускових блоків. 

Поделиться:
Загрузка...