204-у Севастопольську бригаду тактичної авіації можуть розмістити у Луцьку

95

 У Луцьку можуть розмістити військову частину Повітряних Сил. Про це йшлося 28 листопада під час оперативної наради у Волинській обласній державній адміністрації.

МіГ-29УБ 204 брта під час льотного збору на базі військового аеродрому 114 бригади тактичної авіації в Івано-Франківську, фото © Sergey Smolentsev

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик розповів, що минулого тижня мав робочу зустріч із делегацією Міністерства оборони, на зустрічі також були присутні представники 204 бригади тактичної авіації.

Розглядалися питання щодо перебазування на луцький аеродром однієї з військових частин. Основне питання — освоєння потужностей 51-го та 54-го військових містечок, на базі яких можна створити цілий житловий мікрорайон.

204-а Севастопольська бригада тактичної авіації ім. О.Покришкіна повітряного командування «Південь» Повітряних Сил ЗС України, до російської окупації Автономної Республіки Крим, дислокувалася на аеродромі «Бельбек» поблизу Севастополя. Після виведення з території АР Крим, тимчасово базується у Миколаєві (аеродром «Кульбакине»).

P.S. У Харкові розпочалися збори з керівним складом з’єднань і частин Повітряних Сил ЗС України

mil.gov.ua

На базі Харківського національного університету Повітряних Сил ім. Івана Кожедуба за участю керівного складу Міністерства оборони, Генерального штабу і командування Повітряних Сил розпочалися триденні збори із керівним складом військових з’єднань та частин виду ЗС України.

Визначення подальших напрямків розвитку та вдосконалення підготовки військовослужбовців Повітряних Сил за різним профілем службової діяльності, зміни в підготовці фахівців для потреб армії у видовому навчальному закладі з урахуванням досвіду ведення бойових дій та впровадження нових способів застосування озброєння — питання, що стали лейтмотивом даного заходу.

Під час зборів учасники обговорюватимуть шляхи покращення боєготовності військових колективів Повітряних Сил ЗС України.

Відкрив збори командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов, який відзначив позитивну тенденцію, що простежувалася протягом поточного року в плані підвищення боєздатності військових колективів.

Начальник Генерального штабу — Головнокомандувач Збройних Сил України генерал армії Віктор Муженко у своєму виступі зупинився на шляхах підвищення ефективності застосування військ за досвідом АТО та звернув увагу на необхідності впровадження нових методик підготовки військовослужбовців.

Із підсумками роботи у 2016 році за своїми напрямками виступили представники Генерального штабу та Командування Повітряних Сил ЗС України.

Планується, що в ході зборів буде підбито остаточні підсумки бойової та службової діяльності цього року виду ЗС України із визначенням кращих військових колективів. Також офіцери по окремих групах обговорять питання щодо покращення боєздатності армійських підрозділів та впровадження нових підходів у підготовці фахівців.

У перервах між виступами та обговореннями актуальних питань представники університету познайомлять гостей зі своїми науковими розробками та здобутками у галузі військової освіти, покажуть сучасні тренажерні комплекси.

На завершення зборів керівному складу складу військових частин та з’єднань Повітряних Сил Збройних Сил України буде поставлено чіткі завдання на наступний 2017 рік та терміни їхнього виконання.

mil.gov.ua
 

Поделиться:
Загрузка...