На Херсонщині гусеничні мінні загороджувачі встановлювали протитанкові поля

48

 В оперативно-тактичному угрупованні «Південь» відбулись практичні заняття з підрозділами інженерних військ, під час яких сапери вчились встановлювати протитанкові мінні поля з використанням гусеничних мінних загороджувачів ГМЗ-3.

Перед цим підрозділ аерозольного маскування приховав район роботи саперів, встановивши лінійну завісу за допомогою димових машин ТДА-М.

Заняття тривало протягом кількох годин. За словами його керівника – начальника інженерної служби ОТУ «Південь», усі завдання сапери виконали успішно.

– Вони мали встановити мінні поля не тільки якісно, але й швидко, адже у бою часу на виконання таких завдань може бути обмаль. Заняття показало, що наші сапери можуть це робити дуже швидко, – зазначив керівник заняття.

P.S. Ватажок "ДНР" погрожує захопити південь України

Так званий ватажок "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що "ДНРівці" прийдуть на південь України як господарі цього краю

Терористи "ДНР" погрожують прийти в Одесу, Миколаїв і Каховку, як господарі.

Про це заявив ватажок так званої республіки Олександр Захарченко під час концерту в Торезі. Разом з терористами на сцені виступав український співак Джанго та російський пропагандист Захар Прилєпін.

Захарченко заспівав пісню "Давай закурим", запропонувавши своєрідне трактування слів.

"Я заспівав цю пісню, тому що в ній є важливі для нас слова. Сьогодні ми були у хлопців на передовій і говорили про те, як ми будемо далі взагалі жити, і чого ми домагаємося. Так ось в цій пісні є відповідь на питання: "А чого ми взагалі хочемо?". І в Одесу ми прийдемо як господарі, і Миколаїв, і в славну Каховку", – сказав Захарченко.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...