Автоцистерна КрАЗ-5233ВЕ доповнила лінійку військової спецтехніки

114

 Новенька автоцистерна на шасі всюдихода КрАЗ-5233ВЕ з’явилася у модельному ряду спецтехніки КрАЗ.

Спецмашина із 5-кубовою цистерною призначена для транспортування і короткочасного зберігання питної води в польових умовах. Повнопривідний автомобіль КрАЗ-5233 у якості бази під встановлення цього спецобладнання вибрано не випадково. Це одна з найкращих моделей по прохідності: спецмашині не важко буде виконати доставку питної води до будь-якої точки призначення у хоч яких дорожніх та екстремальних умовах, що часто виникають у військових частинах та на передовій. Високу прохідність автомобілю забезпечує й широкопрофільна шина із системою централізованої підкачки та потужний 330-сильний двигун. А надійність усьому спецвиробу – надзвичайно міцна рама, в конструкції якої застосовані лонжерони з гарячекатаного швелера. Вона також є ідеальною основою для кріплення будь-якого типу обладнання.

Термоізольована цистерна, змонтована на кразівському шасі, складається з двох секцій, має вакуумну систему заповнення із електричним контролем, час заповнення однієї секції становить 20-26 хв. Внутрішня обшивка ємності виконана з нержавіючої корозійностійкої сталі.

Український виробник – завод КрАЗ, намагається, особливо останнім часом, йти на зустріч пропозиціям та побажанням військових, які для більш ефективного виконання поставлених завдань бачать серед свого оснащення різну спецтехніку. Підприємством враховано досвід застосування такої техніки в зоні АТО, у тому числі використання базового шасі з компонуванням «кабіна за двигуном», що дозволить зберегти життя особового складу при непередбаченому наїзді на вибухові предмети. ПАТ «АвтоКрАЗ» планує подальший розвиток військової лінійки спецтехніки КрАЗ, аби прискорити відновлення миру в країні, полегшити українським військовим виконання ними своїх обов’язків та задля збереження людських життів.

P.S. КрАЗ представил "линейку" техники для Сухопутных войск

В Черниговской области прошли учебные сборы подразделений Сухопутных войск, на которых АвтоКрАЗ представил "линейку" армейской техники, включая самые новые модификации. Военным продемонстрировали бронеавтомобиль КрАЗ Халк бескапотной компановки, а также автомобиль-цистерну для перевозки питьевой воды к подразделениям на передовой на базе КрАЗ-5233 ВЕ и целый ряд уже известных моделей.

КрАЗ последовательно разрабатывает новую технику в армейском исполнении, способную выполнять задачи в условиях полного бездорожья. Одна из новейших моделей — это 5-кубовый автомобиль-цистерна на шасси КрАЗ-5233ВЕ.

Новинка позволяет доставлять питьевую воду непосредственно на позиции в зоне АТО, так как существующая техника в войсках уже исчерпала свой ресурс. Кроме того, боевики специально охотятся за автомобилями-водовозами, чтобы снизить боеспособность подразделений. КрАЗовская цистерна не только лучше древних МАЗов, КАМАЗов и ЗИЛов, но и унифицирована с принятым на вооружение модельным рядом.

Также КрАЗ представил изотермический фургон на базе КрАЗ-5401 для доставки скоропортящихся продуктов. Разработаны и готовы к производству топливозаправщик КрАЗ, банно-прачечный комплекс, автомастерская и целіы ряд других спецавтомобилей.

Военные познакомились с новинками отечественного производителя, высказали свои замечания и наблюдения. Такой диалог КрАЗа и офицеров Сухопутных войск был полезен обеим сторонам. Однако лишь немногие командиры информировали, что в их частях есть на вооружении новые КрАЗы. В большинстве бригад либо старая техника времен СССР, которая едва передвигается, либо техника импортного производства, которая уже начала выходить из строя.

autoconsulting.com.ua

 

Поделиться:
Загрузка...