Україна розробляє унікальний шолом для військових

26

 Український стартап LimpidArmor створить шолом доповненої реальності для екіпажів бронетехніки. Він забезпечить панорамний огляд з бронемашин.

Це програмно-апаратний комплекс, що складається з AR-шолома на основі HoloLens від Microsoft, керуючого комп’ютера й пульта управління, vk.com/vssm

Програмно-апаратний комплекс дозволить усунути недоробки військової техніки і дати 360-градусний огляд для максимально точного ураження цілей. В основу шолома ляжуть окуляри доповненої реальності Microsoft Hololens. Крім того, система буде включати в себе центральний управляючий пристрій, традиційні камери і тепловізори, а також пульт управління.

Комплекс буде обробляти дані з камер і склеювати їх в 360-градусну панораму. Вона буде транслюватися в окулярах доповненої реальності перед очима військових. Сюди ж будуть виводитися дані телеметрії і інша інформація. У майбутньому на базі шолома реалізують і окреме управління бойовими модулями.

LimpidArmor на зустрічі з воїнами АТО в Дніпрі показала робочий прототип шолома. Поки він транслюються не склеєну панораму, а зображення в трьох панорамних вікнах.

Стартап отримав дозвіл концерну «Укроборонпром» на співпрацю з українськими танковими заводами і вже почав роботу зі Львівським бронетанковим заводом. За словами стартаперів, один шолом буде коштувати 35-50 тис. доларів — залежно від вартості тепловізорів та інших складових.

Комплекс LimpidArmor буде складатися з AR-шолома, центрального керуючого пристрою, набору звичайних і тепловізорних камер та пульта управління. Він зможе стримити дані від камер, склеєні в 360-градусну панораму, і транслювати її перед очима водія машини. Крім того, на екрани будуть виводитися дані телеметрії, додаткові віртуальні підказки і т. д., vk.com/vssm

 

Поделиться:
Загрузка...