«Укравтодор» очолив екс-міністр Польщі Славомір Новак

40

 Славомір Новак очолював міністерство транспорту, будівництва та водного господарства Польщі. З цієї посади він подав у відставку через скандал з незадекларованим годинником Ulysse Nardin.

dw.com

Кабінет міністрів України у середу, 19 жовтня, призначив новим виконувачем обов’язків голови Державного агентства автомобільних доріг України ("Укравтодор") колишнього міністра транспорту Польщі Славоміра Новака. "Ми вважаємо, що "Укравтодор" вимагає серйозних знань, зокрема, міжнародних. Наша позиція полягає в тому, що в Україні мають бути створені якісні автомобільні дороги, автобани, що з’єднуватимуть нас з країнами Європи, і тому професійний рівень "Укравтодору" треба підвищувати", — заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман перед поданням Новака на засіданні уряду в Києві.

Як зазначив сам Новак, раніше він відповідав за транспортні плани та інвестиції при підготовці Польщі до Євро-2012. Одним зі своїх найбільших успіхів він назвав фундаментальну реформу польських залізниць і IPO компанії PKP Cargo.

Новак повідомив про плани здійснити технічний аудит доріг і поліпшити технічні стандарти, а також якнайшвидше розробити план будівництва та реконструкції доріг з урахуванням трафіку. Він додав, що планує запрошувати до України інтернаціональні компанії, які разом з українським бізнесом братимуть участь у дорожніх тендерах, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Новак працював міністром транспорту, будівництва й водного господарства Польщі в 2011-2013 роках і пішов у відставку після скандалу довкола годинника Ulysse Nardin можливою вартістю 5,5 тисяч доларів, який він не вказав у своїй податковій декларації, передає агентство "Українські новини". До Новака тимчасовим виконувачем обов’язків голови "Укравтодору" був Євгеній Барах.

Поделиться:
Загрузка...