На озброєння Одеської зенітної ракетної бригади надійшов модернізований ЗРК С-300ПС ВИДЕО

32

 Справжній подарунок з нагоди святкування Дня захисника України отримав особовий склад Одеської зенітної ракетної бригади повітряного командування «Південь». Після здійснення ремонту на озброєння військової частини було передано модернізований зенітний ракетний комплекс С-300ПС.

mil.gov.ua

З цієї нагоди до Одеси завітали командувач Повітряних Сил генерал-полковник Сергій Дроздов та заступник начальника Генерального штабу ЗС України генерал-лейтенант Сергій Бессараб, які привітали охоронців повітряного простору з цією значущою в їхньому житті подією.

Звертаючись до підлеглих, генерал-полковник Сергій Дроздов, зокрема, відзначив, що даний захід красномовно свідчить про те, що Українське військо впевнено йде шляхом модернізації й переоснащення озброєння та військової техніки із врахуванням нинішніх викликів і загроз.

— Як відомо, рішенням Президента України у Збройних Силах України поточний рік визначений роком Повітряних Сил. Як висновок, в сенсі підвищення обороноздатності держави для нашого виду військ він характеризується надходженням на наші потреби багатьох важливих зразків озброєння та військової техніки. Яскравим прикладом цьому є й сьогоднішня подія, коли завдяки зусиллям працівників підприємства вітчизняної промисловості ви отримали модернізований комплекс С-300ПС. Його ремонт здійснювався на сучасній ремонтній базі з використанням новітніх інженерних рішень, що в подальшому значно підвищує надійність і ефективність його застосування та дає змогу продовжити термін експлуатації комплексу ще на сім років. Впевнений, що ваш високий бойовий вишкіл, професіоналізм, наполегливість у виконанні поставлених завдань забезпечить належну експлуатацію цієї найпотужнішої військової техніки та недоторканість рубежів нашої держави, — наголосив командувач Повітряних Сил ЗС України.

Також в ході урочистого шикування воїнів Одеської зенітної ракетної бригади їх з цією подією привітали заступник начальника Генерального штабу та командир повітряного командування «Південь» ЗС України генерал-лейтенанти Сергій Бессараб та Павло Зуєв.

— Ось вже третій рік поспіль Україна веде збройну боротьбу за свою територіальну цілісність й незалежність від агресії з боку сусідньої держави. Завдяки зусиллям нашого народу ви отримуєте сучасний зенітний ракетний комплекс, наявність якого суттєво підвищить протиповітряну оборону нашої країни. В стислі терміни вам належить засвоїти його та підтримувати в постійній бойовій готовності. Ми знаємо, що ця могутня зброя знаходитиметься в надійних руках. Генеральний штаб, наша держава і весь наш народ розраховують на вас, — підкреслив у своїй промові генерал-лейтенант Сергій Бессараб.

Окрім цього, з нагоди святкування Дня захисника України командувач Повітряних Сил генерал-полковник Сергій Дроздов заохотив групу військовослужбовців нагородами та вручив командиру частини полковнику Ігорю Колєсніку сертифікат відповідності ЗРК С-300ПС, виданий Державним підприємством «Укроборонсервіс», після чого представник Української Автокефальної Православної Церкви отець Анатолій освятив відремонтовану техніку та особовий склад бригади.

Цього ж дня на бойове чергування заступив особовий склад зенітного ракетного дивізіону, який вже на новітній відремонтованій техніці виконуватиме відповідальне завдання вищого командування з охорони повітряних просторів півдня України.

Варто зазначити, що серійний ремонт ЗРК С-300ПС на ДП «Укроборонсервіс» тривав впродовж півроку. Окрім безпосереднього проведення ремонтних робіт шляхом заміни важливих вузлів і приладів вітчизняного виробництва працівниками промислового підприємства було здійснено модернізацію комплексу. Це дало можливість в подальшому технічно уникнути залежності від РФ та продовжити ресурс експлуатації цієї техніки. 24 серпня 2016 року комплекс брав участь у військовому параді з нагоди святкування 25-ї річниці Незалежності України в Києві, а до кінця поточного року за рішенням начальника Генерального штабу — Головнокомандувача ЗС України та командувача Повітряних Сил якість його технічного стану має бути перевірена під час проведення бойових пусків зенітно-керованих ракет по повітряних цілях умовного противника.

Поделиться:
Загрузка...