Виставка «Зброя та Безпека-2016» — «Укроборонпром» демонструє 185 зразків озброєння та техніки ФОТО

135

 Сьогодні в Києві, 11 жовтня відкрилася XIII Міжнародна виставка «Зброя та безпека», на якій було представлено чимало новинок бронетехніки.

Виставка «Зброя та безпека» проходить з 11 по 14 жовтня у Києві, в МВЦ. У цьому році площа експозиції збільшилася до 21 тис. м кв. Тут представлено понад 300 фірм з 12 країн. Виставку виявили бажання відвідати представники понад 100 компаній з 24 країн.

 Експозиція НВО «Практика» Експозиція виставки за традицією розділена на дві частини: Зброя та військова техніка для армії і МВС і Зброю для цивільного населення. Військовий розділ широко представлений концерном «Укроборонпром» – 45-ма підприємствами, зокрема бронетанковими заводами. НВО «Практика» представила два нових БТР «Отаман».

Особливої уваги заслуговує машина з колісною формулою 6х6, яка була представлена у версії самохідної артилерійської установки. Колісне шасі оснастили вежею зі 122-мм гарматою від гусеничної САУ «Гвоздика».

Експозиція НВО «Практика» «Отаман» розроблена на основі Спільного рішення МО України по розробці базових колісних шасі для самохідних артилерійських установок, шифр «Накат».

Повна маса «Отаман» (6х6) становить 16 тонн. Екіпаж – 3 – 10 осіб. Базовий рівень захисту ПЗСА-5. З додатковою керамічної захистом машина відповідає рівню 4 по STANAG. Артилерійська установка «Отаман» (6х6) «Отаман» може комплектуватися 7,2-літровим турбодизелем Deutz можностью 290 або 320 к с. Коробка передач – автоматична, 6-ступінчаста, Allison.

Для «Отамана» (6х6) підготовлені та інші модифікації. Це і бронетранспортер, і автомобіль вогневої підтримки, і автомобіль мінометної вогневої підтримки, і командно-штабний автомобіль і на завершення – ремонтно-евакуаційний автомобіль.

Автомобіль мінометної підтримки «Отаман» (8х8) оглядає голова РНБО Олександр Турчинов

До речі, в експозиції НВО «Практика» – другий «Отаман», вже з колісною формулою 8х8 був представлений в якості автомобіля мінометної підтримки. У кормовій частині його був встановлений на поворотній гідравлічної рампі міномет калібру 120 мм. Цю машину, зокрема, високо оцінили Голова РНБО Олександр Турчинов і Міністр МВС Арсен Аваков, які сьогодні відвідав виставку «Зброя та безпека».

Автомобіль мінометної підтримки «Отаман» (8х8)

Автомобіль мінометної підтримки «Отаман» (8х8)

На стенді також показали броньовану вантажівку «Фортеця на колесах» на базі МАЗ-6317 (6х6). Кабіна машини має рівень балістичної захисту ПЗСА-4. Замість бортової платформи може бути встановлений броньований кунг. Автомобіль може перевозити в кузові до 23 осіб десанту. Повна маса – 25 150 кг Двигун – 14,85 л. потужністю 330 к. с.

«Фортеця на колесах»

vk.com/mil_in_ua


facebook.com/zbroya.ua

Поделиться:
Загрузка...