Учения танковых подразделений Нацгвардии Украины

19

 

Учения танковых подразделений Национальной гвардии Украины в Черниговской области, сентябрь 2016 года

Усі танкові підрозділи Національної гвардії пройшли залагодження та бойові стрільби на директрисі в селищі Гончарівське, що неподалік Чернігова.

Протягом трьох тижнів екіпажі бойових машин проходили, як теоретичний базис так і опановували практичні навичку у користуванні, обслуговуванні та ремонті Т-64Б та Т-72Б.

Начальник зборів, полковник Міхайло Бутко відмітив: "Хлопці встигли піднятися на новий професійний рівень за час перебування на полігоні. Зараз в нас завершальний етап, на якому вони мають провести стрільби із штатного пострілу по цілям на відстанях 1500 та 1800 метрів".

Учасники навчань підкреслили, що для найефективнішого управління танком необхідно три добре навчені чоловіка, які повністю взаємозамінювані та міцні, як колектив.

"Наш екіпаж разом вже півтора роки. За цей час ми встигли вже зануритися повністю у всі аспекти танкової справи. Кожен з нас справно може виконувати обов’язки будь-кого з групи. Все це дуже ще і сильно скріпило наші дружні відносини, тому в нас повне розуміння, і працюємо відповідно ", — розповів командир танку старший солдат Ковтун Віталій.

Після короткого інструктажу, гвардійці приступили до практичної частини, де вели вогонь по цілям. Всі заплановані вправи були виконанні на достатньому кваліфікаційному рівні.

"Ми задоволені нашими показниками, увесь боєкомплект був використаний недаремно, усі мішені знищені", — підсумував військовослужбовець танкової роти 9 полку оперативного призначення.

На завершення зборів полковник Бутко зауважив, що особовий склад підготовлений, має бойовий настрій та бажання і надалі покращувати свої вміння.

Єгор Жученко

vk.com/mil_in_ua
 

 

Поделиться:
Загрузка...