Україна підписала контракт на постачання 3 000 вагонів до Ірану

42

 Флагман українського машинобудування починає роботу в Ірані

vk.com/ukraineindustrial

За результатами перемовин вітчизняного гіганта машинобудування з іранськими партнерами підписано контракт щодо постачання до Ірану 3.000 вагонів та напіввагонів.

Вартість контракту становить понад 100 млн. євро. Це лише перша угода із постачання продукції ПАТ «Азовзагалмаш» до Ірану, оскільки загальна потреба державних компаній ІРІ «Pars Wagon» та «Wagon Korsa» становить понад 35.000 вагонів, напіввагонів та цистерн. Таким чином, загальний потенціал співробітництва «Азовзагалмаш» з іранськими підприємствами становить понад 1 млрд. євро.

Повідомляє офіційний сайт Міністерства закордонних справ України.

P.S.

Завод "Азовзагальмаш" підписав контракт на 100 млн євро з Іраном. За його умовами, підприємство має поставити 3 тисячі вагонів і напіввагонів. Про це йдеться в повідомленні Ради експортерів та інвесторів при МЗС України. Стверджується, що це тільки перша угода, оскільки загальна потреба іранських державних компаній Pars Wagon і Wagon Korsa становить понад 35 тисяч вагонів, напіввагонів і цистерн. Тобто загальний потенціал співпраці "Азовзагальмаш" з іранськими підприємствами становить понад 1 млрд євро.

Група "Азовмаш", до якої входить завод, — один із найбільших машинобудівних комплексів України. Відомий на світовому ринку постачальник залізничних вантажних вагонів і платформ, автопаливозаправників, автоперевізників, металургійного, гірничорудного і кранового устаткування.

Група включає ПАТ "Азовзагальмаш", ПАТ "Маріупольський завод важкого машинобудування", ПрАТ "Азовелектросталь", ПАТ "Маріупольський термічний завод", ПАТ "Полтавхіммаш", ПАТ "Головний спеціалізований конструкторсько-технологічний інститут".

У 2014-2016 роках фінансовий стан холдингу "Азовмаш" значно погіршився, оскільки втрата ринків збуту, велика частина яких — ринки СНД, призвела до суттєвого спаду рівня продажів і, як наслідок, значного скорочення обсягів виробництва.

За часів Віктора Януковича одним із бенефіціарів "Азовмашу" був Юрій Іванющенко, який зараз перебуває в розшуку.

nc4.info
 

Поделиться:
Загрузка...