Чернігівські військові випробували парашутні системи

24

 На Чернігівщині, фахівці з Державного науково-випробувального центру Збройних Сил України закінчили випробування парашутної системи польського виробництва «Dedal», яка призначена для виконання навчально-тренувальних і бойових стрибків з парашутом.

До випробувань залучили десантну парашутну систему AD-95, запасну систему AZ-95 та вантажні парашутні ремені UZO-100″ польського виробника.

Польська парашутна система AD-95 є аналогом систем радянського виробництва Д-1 5У та Д-6, що перебувають у нашому війську.

Випробовували обладнання на базі авіаційної бригади та полігоні Високомобільних десантних військ, що на Житомирщині. До випробувань долучились екіпажі літаків та вертольотів, за допомогою яких було здійснено більше ста експериментальних стрибків.

Стрибки з парашутними системами «Dedal» здійснювали фахівці Державного науково-випробувального центру та Високомобільних десантних військ, які мають великий досвід проведення десантування.

Результати випробувань були цілком позитивні, що дало можливість фахівцям з парашутних систем розробити рекомендації щодо можливого прийняття цієї парашутної системи «Dedal» на озброєння української армії.

— Парашутні системи AD-95 нові і їх можна буде використовувати ще певний час в багатьох випадках, завдяки збільшеному корисному навантаженню, наближеному до стандартів НАТО, — запевнив начальник відділу-старший парашутист-випробувач ДНВЦ Ігор Сила.

mil.gov.ua

Поделиться:
Загрузка...