Україна закупила автобусів на 78 мільйонів гривень у російського холдингу

63

 Ці автобуси в документах вказані як "машини вітчизняного виробництва", йдеться в сюжеті ТСН.

Україна закупила автобуси у російського холдингу / gortransport.kharkov.ua

Насправді їх готовими завозять з країни-агресора. А у Харкові їх лише переобладнують на шкільні. За розкриття схеми взялися волонтери. Уже відомо про 65 придбаних автобусів за 78 мільйонів гривень.

Як пояснили ТСН у Міністерстві освіти, законодавство не забороняє придбання російського транспорту для українських шкіл. "Законодавство дає однакові права резидентам і нерезидентам. Тому треба вносити або зміни або… Єдине, що міністерство може зробити – ми рекомендуємо надавати перевагу вітчизняним виробникам", — повідомляє керівник відділу інституту модернізації змісту освіту у МОН Галина Наконечна.

Утім активісти вже звернулися до СБУ та Ради національної безпеки з вимогою припинити торги. Адже компанія ПАЗ входить у великий холдинг, який, до того ж, виготовляє військову техніку для російської армії.

"Ситуація на сьогодні, виходить, досить банальна й аморальна, коли у нас молоді хлопці гинуть на сході України від зброї РФ, на сьогоднішній день наша держава закуповує за бюджетні кошти товари російського походження", — каже юрист Михайло Барський.

 

Поделиться:
Загрузка...