Продовжуються випробування артилерійських катерів «Аккерман» і «Бердянськ»

38

 У районі Одеси продовжуються державні випробування малих броньованих артилерійських катерів «Аккерман» і «Бердянськ». Сьогодні, 5 серпня, під час чергового виходу в море, перевірялася робота системи управління артилерійським вогнем, вузлів і механізмів електро-механічної бойової частини, зокрема, параметри головних двигунів, тощо.

— Я неодноразово виходив в море на цих бойових одиницях. І з задоволенням відзначу, що катери мене приємно здивували, — зазначив командир бригади надводних кораблів капітана 2 рангу Дмитро Глухов.

— «Аккерман» і «Бердянськ» демонструють добрі ходові якості, повністю відповідають тим характеристикам, які заклали проектувальники, — додав він. Як також розповів офіцер, одного разу, на першому етапі випробувань, катери перебували в морі протягом п’яти діб, причому три з них – у штормових умовах.

– Так от, як у минулому командир корабля, і як діючий командир з’єднання я задоволений характеристиками цих катерів, — підсумував капітан 2 рангу.

Довідка. Малі броньовані артилерійські катери МБАК проекту 58155 збудовані Публічним акціонерним товариством «Завод «Ленінська кузня» на замовлення Міністерства оборони України згідно Державному Контракту, підписаному у жовтні 2014 року.

Катери призначені для охорони і оборони пунктів базування (портів) і морських (річкових) комунікацій у межах територіального моря, ізоляції ділянок морського (річкового) узбережжя, захисту судноплавства на прикордонних річках, сприяння Державній прикордонній службі України в посиленні охорони державного кордону, участі у рятувальних операціях суден та літальних апаратів, які зазнають лиха, для участі у операціях по боротьбі з проявами піратства, незаконної міграції та контрабанди в акваторії чорноморсько-азовського басейну та на річці Дунай, участі у миротворчих операціях ООН у складі міжнародних сил та інших завдань.

Малі броньовані артилерійські катери ВМС ЗС України! 05.08.2016 Відео Ірини Карп’юк. Прес-центр Командування ВМС ЗС України.

Опубліковано ВМС ЗС України 5 серпень 2016 р.

facebook.com/navy.ua

Поделиться:
Загрузка...