Десантно-штурмовий підрозділ ЗСУ «захопив» аеродром у Конотопі

73

 Десантно-штурмовий підрозділ, який на час проведення практичної фази комплексного командно-штабного навчання “Літня гроза — 2016” входить до оперативного складу військ оперативного командування “Північ” відпрацював дії по захопленню аеродрому та знищенню незаконних військових формувань.

vk.com/air_force_ua

У рамках масштабних літніх військових навчань Збройних Сил України, місто Конотоп, що на Сумщині, потрапило до поля зору Генерального штабу.

За легендою навчань Конотопський військовий аеродром захопили бойові підрозділи неприятеля. Ворог, не очікувано пізньої ночі здійснив зухвалий напад з метою завдати максимальної шкоди військовому об’єкту, або і того гірше — підготувати такий вигідний плацдарм для прийому своєї авіації з живою силою та технікою.

За досвіта по тривозі були підняті в повітря гвинтокрили на яких розмістились бойові підрозділи 80-ої окремої бригади ВДВ України. Добре знайомі нам ще з весни 2014 року, львівські десантники швидко десантувались з розгорнутих у бойовий порядок гвинтокрилів, які наповнили конотопське небо тривожним гудінням. До честі наших військових, завдання було виконане швидко і якісно, «ворог» знищений, контроль над аеродромом відновлено. За ходом навчань та швидким перебігом подій уважно слідкували представники Генерального штабу Збройних Сил України.

Після успішного «захоплення» аеродрому, бійці отримали наступну бойову задачу – “зачистка” території від незаконних збройних формувань.

З боку місцевої влади та міського військового комісара Конотопа представники Збройних Сил отримали потрібну максимальну підтримку та допомогу. Такий важливий вишкіл завдяки чіткій взаємодії та ретельній організації з боку всіх відповідальних осіб пройшов без непотрібних пригод та зривів.

 

Поделиться:
Загрузка...