Львівські десантники приймають активну участь у навчанні «Анаконда-2016»

43

 Військовослужбовці 80 окремої десантно-штурмової бригади ВДВ приймають активну участь в навчанні «Анаконда-2016» на полігоні Нова Деба у Польщі.

Метою навчань є відпрацювання злагоджених дій національного та коаліційного командування і підрозділів у рамках спільних операцій оборони в умовах гібридної війни, перевірки здатності країн НАТО захищати територію східного флангу Альянсу та країн партнерів.

Іншим аспектом є перевірка працездатності системи та процедур для виконання завдань у рамках країни, що приймає.

Для особового складу 80 ОДШБ, який цього разу представлений взводом, який використовує броньовані машини «Хаммер» із встановленими на них кулеметами ДШК та особистою штатною зброєю – ці навчання стали першими такого масштабу. Оскільки до навчань залучено майже 31 тисячу військовослужбовців з 23 країн та більше 3000 одиниць техніки.

– Ці навчання є одним із найважливіших елементів налагодження взаєморозуміння між військовими різних країн, – наголосив капітан Юрій Руденко. – Ми разом виконуємо завдання з військовослужбовцями інших держав, при цьому здобуваємо важливий досвід в обстановці максимально наближеній до бойової. Знання зайвими не бувають і нам є чому повчитися, думаю, що і нашим іноземним партнерам теж корисно попрацювати з нами, оскільки нам теж є і що показати, і чому навчити,- додав офіцер.

Взвод «вісімдесятки» вже взяв практичну участь у денних та нічних стрільбах.

Самолеты Casa C-295 ВВС Польши готовятся к взлету для доставки десантников на полигон в Торуне, Польша, 8 июня 2016 года

Поделиться:
Загрузка...