В Україні буде створено замкнений цикл виробництва вертольотів

56

 За два-три роки в Україні буде створено замкнений цикл виробництва вертольотів – в тому числі буде організовано і виробництво лопатей.

defence-ua.com

Про це під час презентації відремонтованої та модернізованої авіаційної техніки медично-санітарного призначення, що 29 квітня 2016 р. відбулась на території Державного підприємства «ЗАВОД 410 цивільної авіації», заявив член ради директорів, директор по корпоративним правам та інвестиційним проектам АТ «Мотор Січ» Володимир Борисович Семенов.

Україна завжди багато виготовляла комплектуючих до вертольотів, однак, до цього часу не виготовляла кінцевого продукту. Але зараз, за словами Володимира Семенова, завдяки зусиллям та інвестиціям АТ «Мотор Січ», такий кінцевий продукт з’явився – вертольоти МІ-2МСБ та МІ-8МСБ.

Наразі виробництво зазначеної техніки та комплектуючих до неї майже в повному обсязі локалізовано в Україні. На цей час АТ «Мотор Січ» вирішує проблему виробництва лопатей на території України. «На сьогодні ми маємо договір з міністерством оборони України по проведенню дослідно-конструкторських робіт. В рамках цих робіт ми уклали контракт на отримання та закупівлю цих технологій та виробництво лопатей з однією з американських компаній», — зазначив Володимир Борисович.

«Я думаю, що за два-три роки в Україні буде створено замкнений цикл виробництва вертольотів – в тому числі буде організовано і виробництво лопатей». Як планують в АТ «Мотор Січ», в цей же період в Україні може з’явитись новий власний 7-тонний вертоліт, розробку якого зараз веде компанія власним коштом.

Поделиться:
Загрузка...