У смт Черкаське пройшов черговий етап навчань 93-ї бригади

44

 28-го квітня на військовому полігоні в смт Черкаське пройшов черговий етап батальйонних тактичних навчань 93-ї окремої Гвардійської механізованої Харківської бригади.

Під час тренувань було успішно відпрацьовано всі елементи сучасного загальновійськового бою.

Після вогневої артилерійської підготовки, танки блискавично вийшли на позиції прямого ведення вогню, а під їх прикриттям розвернулись механізовані роти, взводи та відділення. Особовий склад спішився з бронемашин і зайняв позиції, використовуючи особливості місцевості та окопуючись.

Передній край умовного супротивника було позначено й по ньому нанесла удар авіація. Механізовані частини зайняли кругову оборону, за допомогою гелікоптера провели евакуацію «поранених» та під прикриттям бронетехніки організовано відійшли до району збору.

Командир 93-ї ОМБр полковник Владислав Клочков поставив підлеглим завдання діяти швидко, рішуче й самостійно приймати рішення, враховуючи умови місцевості та особливості бою – все повинно відбуватись як в справжніх бойових умовах, участь в яких вже доводилось приймати багатьом з присутніх на полігоні.

В цілому, поставленні завдання учасники батальйонних тактичних навчань 93-ї омбр успішно виконали.

vk.com/vssm

Поделиться:
Загрузка...