Учения 10-й горно-штурмовой бригады ВС Украины ФОТО

137

Учения 10-й горно-штурмовой бригады ВС Украины, февраль 2016 года 

21 вересня в Івано-Франківську відбулася прес-конференція, на якій військові анонсували створення нової бойової одиниці — 10 гірської штурмової бригади. Начальник організаційно-мобілізаційного управління оперативного командування "Захід" Сухопутних військ полковник Віктор Кевлюк розповів, що Міністром оборони України прийнято рішення сформувати нову гірську штурмову бригаду під номером 10. Місцем її дислокації стане Коломия.

За словами командира 10 огшбр Василя Зубанича, основною метою створення бригади є захист від гіпотетичних територіальних претензій на Буковину з боку Румунії. Втім, це лише плани на майбутнє — в умовах війни з Росією при потребі бійці майбутньої 10 огшбр відправляться в зону АТО. Підполковник також натякнув, що є ще одна територія, де можуть знадобитися бійці, які вміють добре воювати в горах — Крим.

 

Тактичне навчання окремої гірсько-піхотної бригади

Тактичне навчання окремої гірсько-піхотної бригади. Особовий склад бригади пройшов підготовку під керівництвом іноземних інструкторів. За навчанням спостерігали військові аташе 16 держав.

Опубліковано Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine 12 лютого 2016 р.

 

Поделиться:
Загрузка...