9 російських бойовиків загинули, 8 дістали поранення, — ГУР Міноборони

19

 В районі Мар’їнка Донецької області загинули дев’ять бойовиків. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України (ГУР МОУ).

Reuters

"Підтверджені втрати російських окупантів в районі н. п. Мар’їнка: дев’ять військовослужбовців ЗС РФ загинули, вісім отримали поранення. 19 лютого тіла загиблих громадян РФ приховано вивезені з Донецька в Росію", — йдеться в повідомленні.

В ГУР додали, що, враховуючи можливість відновлення активних бойових дій, відмічаються масові звільнення особового складу з’єднань та частин 1 АК. Так, 19 лютого 9 військовослужбовців 3 окремої мотострілкової бригади (Горлівка) написали рапорти на звільнення з наступним поверненням у Росію.

В даний час укомплектованість окремих підрозділів цього з’єднання особовим складом складає до 50%. Аналогічна ситуація спостерігається в 9-му окремому мотострілецькому полку (Новоазовськ), де рапорти на звільнення з наступним поверненням у Росію написали майже всі молодші командири артилерійських підрозділів.

Крім того, в рамках активізації мобілізаційних заходів в Луганську здійснюється масове вручення повісток чоловікам у віці 18-45 років. "Побоюючись примусової мобілізації, більша частина потенційних призовників намагається виїхати на територію мирній Україні", — підкреслюється в повідомленні.

Нагадаємо, за добу 19 лютого в зоні проведення АТО зафіксовано 54 обстрілу позицій українських військовослужбовців. В зоні АТО за добу поранено 4 українських військових.

Поделиться:
Загрузка...