На українському кордоні почали роботи для встановлення американських систем контролю

41

  Американські системи прикордонного контролю вже прибули на митницю та найближчим часом почнуть функціонувати на українському кордоні.

http://uacrisis.org

Вона націлені на ідентифікацію прикордонних процесів, а також доповнені системою передачі інформації. Ці технології є автоматизованими, що дозволяє максимально уникнути людського фактору. Це також дає можливість створити концентровані високоефективні підрозділи реагування на можливі виклики. Монтажні роботи для впровадження системи вже розпочали. Проект бере свій початок з морського кордону України. Про це під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі розповів генеральний директор ДК «Укроборонпром» Роман Романов.

За словами члена Конгресу США Лоретти Санчес, яка опікується цим питання у Сполучених Штатах Америки, у Вашингтоні високо оцінюють можливості українських спеціалістів швидко адаптувати американські технології та розробляти на їхній основі свої власні. Тому США будуть робити акцент на посиленні навчань та передачі досвіду і технологій Україні. «У Конгресі дуже багато тих, хто постійно працює та спостерігає за подіями в Україні, аби забезпечити, щоб агресивна поведінка Владіміра Путіна не залишалася безкарною», – акцентувала пані Санчес.

Як зазначив пан Романов, співпраця зі США по цьому проекту передбачає три етапи: поставка готових систем та їхній збір на території Україні спеціалістами Укробронпрому, передача технологій українській стороні та безпосереднє виробництво цих систем українськими підприємствами. Виробничу складову забезпечують потужності Укроборонпрому у Хмельницькому, Тернополі та Києві. «Ми раніше ніколи не передавали свої технології. Але тут ми побачили не просто потенціал, ми побачили партнера. Я працював у багатьох країнах із більш відпрацьованою системою та у мирний час. Але в Україні ми зустріли дійсно унікальний професійний рівень», – заявив Ігор Пастернак, засновник компанії AEROS (США).

Поделиться:
Загрузка...