На Херсонщині військовослужбовці ЗСУ посилюють бойове злагодження

25

 Військовослужбовці окремої механізованої бригади, яка входить до складу оперативного командування «Схід», продовжують вдосконалювати бойову виучку під час практичних занять на одному з військових полігонів Херсонщини.

mil.gov.ua

Під час тактико-стройового заняття з бойовою стрільбою особовий склад механізованого батальйону разом з приданими підрозділами відпрацював комплекс завдань із ведення оборонного бою та перехід до контрнаступу на противника із зайняттям визначених рубежів.

Як розповів командир батальйону майор Павло Федосенко, заняття організовувалось та проводилось з метою подальшого покращення управлінських навичок командного складу усіх рівнів батальйону, а також злагодження різнорідних підрозділів під час ведення бойових дій. При цьому посилена увага зверталась на практичне тренування особового складу в організації оборони та переході до контратаки.

Разом з піхотинцями в заняттях також брали участь придані танкові, зенітні, мінометні, протитанкові та медичні підрозділи.

Військовослужбовці відпрацювали висування на визначені позиції, здійснення маршу та зайняття оборони, спостереження за противником, знищення повітряних цілей, відбиття атак механізованих підрозділів противника по передньому краю та на флангах, швидкий маневр вогнем та правильне застосування сил та засобів приданих підрозділів, ураження противника, який прорвалися в оборонні порядки тощо.

За оцінкою заступника командира бригади підполковника Володимира Кокорєва військовослужбовці — учасники навчань, а більшість з яких має вагомий досвід участі в АТО, добре виконали усі навчальні завдання та продемонстрували як високі індивідуальні навики, так і ефективну взаємодію між підрозділами.

Враховуючи необхідність постійного вдосконалення бойової виучки та підтримання високого рівня готовності до застосування за призначенням, командування частини планує проведення комплексу подібних занять з усіма підрозділами бригади.

mil.gov.ua

P.S.

Поделиться:
Загрузка...