«Укроборонпром» провел испытания отечественного серийного беспилотника «Spectator» ВИДЕО

82

 Государственный концерн "Укроборонпром" провел испытания отечественного беспилотника "Spectator".

Система состоит из наземной станции управления и трех беспилотных летательных аппаратов. Отечественные беспилотники компактные, а потому малозаметны. Электрическая силовая установка имеет низкий уровень шума. Максимальная высота составляет 2 км, скорость — до 120 км/час, а продолжительность непрерывного полета — до 2 часов.

P.S. 

Українська армія отримала перший суто вітчизняний безпілотний комплекс – БпАК-МП-1, що складається із трьох безпілотників та системи управління і спостереження, розроблениий фахівцями ДК «УКРОБОРОНПРОМ» спільно з науковцями Національного Університету «Київський Політехнічний Інститут». Виготовляється високотехнологічний прилад на київському підприємстві ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова, що входить до складу Державного концерну «УКРОБОРОНПРОМ».

«Першу партію цих безпілотних авіаційних комплексів буде передано Збройним Силам України, і найближчим часом її буде направлено до зони проведення АТО», – повідомив секретар РНБО України Олександр Турчинов. За словами посадовця, серійне виробництво, починаючи від розробки і завершуючи готовим комплексом, крім технологічних переваг, дозволяє значно зекономити бюджетні кошти, бо такий комплекс є втричі дешевшим за імпортні аналоги. «В умовах, у яких перебуває Україна, низька ціна та, відповідно, економія бюджетних коштів при збереженні якості і військово-технічних характеристик є дуже важливою перевагою, що в майбутньому дозволить успішно конкурувати і на зовнішніх ринках», – підкреслив секретар РНБО.

«Завдяки скоординованій роботі, шлях від ідеї до серійного виробництва БПЛА подолали у рекордно стислі терміни – менше, ніж за рік. Це злагоджена робота всіх підрозділів, всіх людей, які присутні. Разом ми – сила! Наша задача, щоб всі державні інституції працювали так само злагоджено», – заявив очільник ДК «Укроборонпром» Роман Романов.

Вітчизняний БпЛА має такі тактико-технічні характеристики:

• Розмах крил – 3 000 мм
• Довжина – 1295 мм
• Максимальна злітна вага – 5,5 кг (корисне навантаження – 1,5 кг)
• Тривалість польоту – до 2 годин
• Швидкість – від 40 до 120 км/год

Ще однією перевагою українського безпілотника є те, що він запускається з руки. Крім того, він впевнено працює за умов технічної протидії, а після завершення бойового завдання опускається на парашуті.

ukroboronprom.com.ua


P.P.S.  ГП "Антонов" начинает выпуск ударных беспилотников

Украинские предприятия, входящие в «Укроборонпром», намерены начать производство отечественных ударных беспилотных летательных аппаратов (БПЛА) для ВСУ, а в перспективе и на экспорт.

Об этом заявил секретарь СНБО Александр Турчинов.

«Спрос в наших Вооруженных силах есть именно на боевые БПЛА и не открою тайну: мы проводили с «Укроборонпромом» совещание и начинаем такое производство на АНТК «Антонова», — сказал А.Турчинов во вторник журналистам.

По его словам, разведывательные и ударные БПЛА смогут существенно улучшить обороноспособность Украины, а также стать конкурентным на внешних рынках.

«Потому что сегодня у нас есть, к сожалению, реальная проблема, что мы ограничены в получении образцов боевых БПЛА. И тут продолжается , я считаю, неразумное ограничение нашей страны по военно-техническому сотрудничеству в части летального оружия», — добавил секретарь СНБО Украины.

milnavigator.com

 

Поделиться:
Загрузка...